Lista kategorii » Biznes, Finanse, Prawo » Usługi prawnicze

Kancelaria adwokacka Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

Kancelaria oferuje obsługę prawną podmiotów gospodarczych i przedsiębiorców oraz usługi prawne dla klientów indywidualnych

Jado - rozwiązywanie problemów w Niemczech

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Firma specjalizuje się w pomocy osobom, które z jakiś powodów popadły w konflikt z prawem lub potrzebują pomocy prawnej na terenie Niemiec.

Adwokat Poznań

Poznań, wielkopolskie

Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej założył własną kancelarię adwokacją w Poznaniu (adres: ul. Młyńska 14a/18). Kancelaria proponuje kompleksowe usługi i reprezentuje strony przed wszelkim organami sądowymi: sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Honorarium za usługi podane z góry i nie zmienia się ze względu na czas trwania lub nakład pracy. Klient nigdy w czasie postępowania nie jest zaskakiwany dodatkowymi kosztami.

Kalejta Mariusz - Adwokat Warszawa

Warszawa, mazowieckie

Mariusz Kalejta jest to prawnik z długoletnim doświadczeniem w branży, który trudni się świadczeniem szeroko pojętych porad prawnych. W ramach oferty kancelarii prawniczej znajdują się sprawy wiążące się z prawem gospodarczym, administracyjnym i cywilnym.

Kancelaria Brokerska - usługi brokerskie

Gdańsk, pomorskie

Kancelaria Brokerska zaprasza do skorzystania ze swojej interesującej oferty, polegającej na świadczeniu profesjonalnych usług brokerskich w zakresie ubezpieczeń. Swoją działalność prowadzi na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z rozległą wiedzą ubezpieczeniowo-prawną tworzą gwarancję najwyższej jakości obsługi. Decydując się na skorzystanie z usług kancelarii mogą Państwo liczyć na optymalne warunki umowy ubezpieczeniowej, kompleksowe doradztwo oraz reprezentowanie własnych interesów wobec zakładów ubezpieczeń, na przestrzeni zawierania i wykonywania umowy. Dzięki temu nawet osoby nie mające doświadczenia w tym zakresie podołają uniknąć pomyłek i niedopatrzeń, i bez trudu wybiorą sprzyjającą ofertę. Kancelaria Brokerska wesprze Państwa w zakresie wielu rodzajów ubezpieczeń, między innymi mienia, kontraktów, czy też odpowiedzialności cywilnej.

Kancelaria Radcy Prawnego Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

Nasi Klienci mogą liczyć na obsługę prawną spełniającą najwyższe standardy zawodowe i etyczne, świadczoną w oparciu o rzetelną, stale pogłębianą wiedzę i doświadczenie.

Kancelaria Prawna Paulina Szwarc-Ślaski

Kraków, małopolskie

W ofercie naszej kancelarii prawnej znajdziesz m.in. sporządzanie pism procesowych, kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego, windykację, obsługę prawną pomiotów prawnych czy udzielanie porad prawnych. Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych.

Kancelaria Adwokacka – adwokat Kamila Kopczyńska

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Adwokat Kamila Kopczyńska zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą mojej kancelarii. Działalność prowadzę w Bydgoszczy. Moją specjalnością jest prawo karne. Chętnie podejmuję się jednak także prowadzenia spraw rozwodowych, odszkodowawczych, spadkowych oraz majątkowych.

Windykacja

Wrocław, dolnośląskie

Zapraszamy na stronę internetową kancelarii adwokackiej e-Kancelaria.

Grafolog

Gdańsk, pomorskie

Zapraszamy do zapoznania się z grafologiem!

Kancelaria Radców Prawnych s.c. J. L. Ł.

Gdańsk, pomorskie

Nasza Kancelaria to prężnie rozwijający się zespół ekspertów o sporym doświadczeniu. Dostarczamy Państwu kompleksową obsługę prawną.

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gawin-Bławat

Kraków, małopolskie

W krakowskiej kancelarii adwokackiej prowadzonej przez Aleksandrę Gawin-Bławat osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze mogą liczyć na obsługę oraz doradztwo prawne. Kancelaria pomaga w sposób doraźny, lub też nawiązuje stałą współpracę.

Kamila Kopczyńska Kancelaria Adwokacka

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mająca siedzibę w Bydgoszczy kancelaria prawna "Kamila Kopczyńska" specjalizuje się w sprawach karnych. Udziela także pomocy prawnej w sprawach rozwodowych, spadkowych, czy też odszkodowawczych. Kancelaria oferuje możliwość otrzymania porady prawnej on-line.

Kancelaria Prawna Radca Prawny Sławomir Momot

Warszawa, mazowieckie

Zapewniamy naszym klientom wsparcie prawne zarówno dla firm jak też osób prywatnych. Realizujemy między innymi reprezentowanie klientów oraz ich interesów zarówno w postępowaniach przesądowych, jak też w trakcie rozpraw. Zajmujemy się usługami windykacyjnymi.

Kancelaria Adwokacja Adw. Maciej Łukaszewicz

Łódź, łódzkie

Kancelaria adwokacka Adwokat Maciej Łukaszewicz to niezwykle cenione miejsce, które zajmuje się świadczeniem porad prawnych oraz profesjonalną reprezentacją przed sądami i innymi organami na terenie Polski, Niemiec oraz innych krajów Unii Europejskiej.

Kancelaria Prawna Aleksandra Koźlińska

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Sprawne i skuteczne działania prawne wymagają kontaktu z kancelarią prawną. Bogata oferta Kancelarii Prawnej – Aleksandra Koźlińska z Bydgoszczy umożliwia realizację zleceń zarówno od klientów indywidualnych jak i firm, spółek, a także fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowym.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Paszko

Płock, mazowieckie

Zapraszam do mojej Kancelarii Adwokackiej znajdującej się w Płocku. Moim celem jest świadczenie profesjonalnej pomocy – oferuję obsługę prawną dla podmiotów gospodarczych oraz dla klientów indywidualnych.

Adwokat Bydgoszcz

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą adwokata z Bydgoszczy - Tomasza Wilka.

Kancelaria adwokacka Tych - adwokaci NBN

Tychy, śląskie

Kancelaria adwokacka w Tychach

Kancelaria Adwokacka K.Keller

Łódź, łódzkie

W naszej kancelarii prawnej zapewniamy klientom kompleksową obsługę z zakresu szerokiego spektrum spraw sądowych. Oferujemy obsługę ze strony adwokatów posiadających wiele lat doświadczenia. Zajmujemy się sprawami zarówno dotyczącymi firm, jak też osób prywatnych.