Budownictwo - Gdańsk, pomorskie

Usługi Geodezyjne Marcin Świąder

Gdańsk, pomorskie

Usługi Geodezyjne Marcin Świąder z Gdańska to nasza firma, która może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem na rynku. Ze swej strony klientom proponujemy między innymi geodezyjne pomiary sytuacyjno - wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne.

Taragona sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Sklep internetowy Biblioteka Glazury działający pod adresem Iglazua24.pl oferuje modne płytki ceramiczne do łazienek, kuchni, na tarasy i do innych przestrzeni.

Pracownia Projektowa Dorota Sachajko

Gdańsk, pomorskie

Dorota Sachajko Pracownia Projektowa mieszcząca się w mieście Gdańsk to niezwykle ceniona agencja projektowa i architektoniczna, która od kilkunastu lat dba o rozwój regionu Trójmiasta pod względem architektonicznym.

Perfect Construction

Gdańsk, pomorskie

Perfect Construction.pl to trójmiejska firma, która zajmuje się całościowym wykończeniem mieszkań pod klucz. Z pomocą Perfect Construction, Klienci mogą przekazać obowiązki związane z kosztorysem, koordynacją zadań i aranżem. W ofercie znajdują się usługi, które ułatwiają: doborze mieszkania,

Dohmann Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Tworzymy wytrzymałe dachy na różnorodnych obiektach budowlanych w całym kraju. W naszej ofercie występują solidne membrany dobierane do charakteru inwestycji, dachy zielone, dział instalacji fotowoltaicznych. Nasza najważniejsza specjalizacja to dachy płaskie (instalacja, modernizacja, ser...

PUP COMPLEX sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Produkty complex.gda.pl to rzeczy wykonane z najwyższej jakości drewna. Proponujemy Państwu drewno budowlane najwyższej jakości, które doskonale sprawdza się jako materiał konstrukcyjny. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały doskonałe do wykonania konstrukcji szkieletowej.

Baukrane

Gdańsk, pomorskie

Firma Baukrane Budownictwo Sp. z o.o. to najbardziej rozpoznawalna wypożyczalnia maszyn i urządzeń budowlanych w kraju i za granicą. Oferujemy świetnej klasy sprzęt, ale także zapewniamy Państwu fachowe wsparcie naszych doświadczonych pracowników.