Lista kategorii » Hobby i rozrywka » Lokale rozrywkowe

Kręgielnia Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

Kręgielnia MAGNUM w Nowym Sączu to centrum rozrywki, w którym każdy spędzi niezapomniane chwile!

Kawalerskie.pl

Warszawa, mazowieckie

Pomożemy zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski, który pozostawi wystrzałowe wspomnienia.

Panienskie.pl

Warszawa, mazowieckie

Na stronie Panienskie.pl znajduje się oferta wielu ciekawych wieczorów panieńskich oraz imprez.

ModneWesele.com

Łódź, łódzkie

W naszym katalogu znajdziesz absolutnie wszystko, co pozwoli Ci zorganizować naprawdę modne wesele. Wszystko dopniesz tu na ostatni guzik, dzięki czemu na pewno będzie w stanie usprawnić swoje przygotowania do ślubu. Zachęcamy do sprawdzenia jak wiele rozwiązań znajdziesz tu dla siebie.

Evtrad Events Estera Biesiada

Bytom, śląskie

W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonanie zarówno profesjonalnych a jednocześnie kompleksowych usług przy obsługiwaniu różnych imprez.

Gokarty Wraszawa - kartingowynarodowy.pl

Warszawa, mazowieckie

Karting Narodowy zaprasza wszystkich do korzystania z oferty wynajmu toru kartingowego w Warszawie. Firma udostępnia tor na imprezy firmowe, grupowe, jak również indywidualnie dla zainteresowanych. Z oferty skorzystać mogą również dzieci, mając możliwość uczestnictwa w specjalnej szkółce.

Małgorzata Świątkowska Lockedup.pl

Kraków, małopolskie

Locked Up to firma, działająca na zasadach franczyzy. Proponuje udział w grze realizowanej w rzeczywistej scenerii – escape roomie. By wziąć udział w takiej grze, trzeba skorzystać z systemu rezerwacji. Obecnie dostępne są w Polsce: real escape room w Katowicach i Krakowie.

Fabryka Misia

Białystok, podlaskie

Swoją ofertę kierujemy do rodziców, którzy szukają oryginalnych pluszaków dla dzieci. Tylko Fabryka Misia pozwala na ich zaprojektowanie od podstaw. To jednak nie wszystko. Poza tym Zapraszamy do naszej sali zabaw przy ulicy Zwycięstwa 8 w Białymstoku.

Kogucik Grzegorz Muzykowski

Lublin, lubelskie

Lawenda to piękna, klimatyzowana sala balowa z Lublina, która zapewni z pewnością wspaniałą atmosferę. Oferujemy w przypadku przyjęć weselnych czy też imprez firmowych, okolicznościowych wspaniałą polską kuchnię oraz obsługę na najwyższym poziomie.

NIEZAPOMNIANA CHWILA

Hrubieszów, lubelskie

Interesuje Cię barman na wesele i jednocześnie masz wątpliwości co do tego pomysłu? Jeśli tak, może zdecydujesz się na mobilny bar oferowany przez firmę Niezapomniana Chwila? Koniecznie trzeba też powiedzieć, że oferta obejmuje również fotobudkę, animatorów dla dzieci i słodki stół.

Restauracja Aquarele

Opole, opolskie

Aquarele to sala weselna z tradycjami. Przyjmujemy gości w Opolu. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, komunie, jubileusze, konsolacje. Serwujemy dania kuchni regionalnej i międzynarodowej. Wiele rozwiązań jesteśmy w stanie dopasować pod konkretne potrzeby gości.

Lastrada Catering Sp. z o.o.

Balice, małopolskie

Pałac Radziwiłłów to sala weselna w Krakowie, która ma duszę i bogatą historię. Od ponad 500 lat olśniewa wszystkich przybyłych, swoim pięknem, doskonałością i malowniczą okolicą. Najwyższej jakości obsługa gwarantuje natomiast, perfekcyjne wesele, komunię, bankiet i inną imprezę okolicznościową.

Dom Weselny Artemida

Lublin, lubelskie

Potrzebujesz pięknej sali weselnej, która pomieści Twoją dużą rodzinę? Zależy Ci na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze? Skorzystaj z pomocy Domu Weselnego Artemida, który posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu bajkowych wesel i niezapomnianych imprez okolicznościowych.