Kursy i szkolenia - Warszawa, mazowieckie

Gowork

Warszawa, mazowieckie

Na opisywanej stronie można zdobyć różnego rodzaju informacje, pomocne przede wszystkim dla pracowników wszelakich szkół, zarówno państwowych, jak i niepublicznych.

Inspira

Warszawa, mazowieckie

Na tej stronie znajdziemy informacje o usługach, które dotyczą kształcenia pracowników. Firma oferuje doskonalenie kompetencji zatrudnionych osób, dzięki czemu nasza firma będzie bardziej konkurencyjna na rynku.

Kursy ADR - Ośrodek Szkolenia Zawodowego - ABC Szkolenia

Warszawa, mazowieckie

Zadbaj o swoje kwalifikacje i przyjdź na szkolenia i kursy organizowane przez profesjonalny ośrodek ABC- Szkolenia Paweł Żukowski.

CEDOZ Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

CEDOZ to firma skoncentrowana na działaniach doskonalenia zawodowego. Działa na rynku od 1994 roku. Z biegiem lat poszerzała swoje umiejętności i tworzyła zespół kompetentnych ludzi. Teraz w pełni sił oferuje szereg szkoleń w szerokim zakresie tematyki prawa pracy i rachunkowości.

Centrum Nurkowe Diving Pro

Warszawa, mazowieckie

Polskie Centrum Nurkowe DivingPro od 2008 roku zajmuje się organizacją wyjazdów i szkoleń nurkowych – dla początkujących i dla zaawansowanych. Oferuje wyjazdy nurkowe do najpopularniejszych kurortów w Egipcie, które doskonale przygotowane są dla nurków: Sharm el Sheikh, Hurghada, Marsa Alam.

High5 Training Group

Warszawa, mazowieckie

Warszawska agencja High5 Training Group od roku 2006-go profesjonalnie oraz efektywnie wspiera różnego rodzaju przedsiębiorstwa, instytucje i organizacje w celu osiągnięcia przez nie znacznie wyższej pozycji na konkurencyjnych rynkach, zarówno krajowym jak i zagranicznym.

Discover Strategy

Warszawa, mazowieckie

Firma Discover Strategy, mieszcząca się w Warszawie, proponuje swoim klientom bardzo szeroki wachlarz interesujących szkoleń. Istnieje między innymi możliwość wzięcia udziału w szkoleniu dla liderów, którego przeznaczeniem jest nauka strategicznego myślenia.

WYSOKOŚCIÓWKA.org

Warszawa, mazowieckie

Wita Was warszawskie centrum szkoleniowe. Zajmujemy się szeroko pojętym szkoleniem wysokościowym. Mamy nowe centrum szkoleniowe, gdzie na ponad pięciuset metrach znajduje się pięć specjalnie przystosowanych hal do ćwiczeń.

kursymaturalne.pl

Warszawa, mazowieckie

Kursy maturalne sprawiają, że można bez najmniejszego problemu przygotować się do matury. Wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic, którzy zdają sobie z tego sprawę, zapraszamy na stronę internetową www.KursyMaturalne.pl.

Kontrakt-OSH J. Gut, W. Haman, R. Zych Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń dla kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla. Nasze centrum szkoleniowe prowadzi kurs z umiejętności miękkich przydatnych w skutecznym zarządzaniu zespołem. Naszą pełną ofertę kursową można sprawdzić na naszej stronie internetowej.

Szkoły Programowania - Akademia 108

Warszawa, mazowieckie

Zastanawiasz się jak skutecznie i szybko nauczyć się programowania? Odwiedź Akademia108.pl i przekonaj się, że nauka kodowanie jest łatwiejsza niż powszechnie się uważa.

ALX Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług z zakresu IT. Oferujemy naszym klientom zarówno krajowym a także zagranicznym z zakresu wykonywania oprogramowania.

BDO Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Ze swoją ofertą jako Departament Szkoleń BDO wychodzimy firm i nie tylko. Organizujemy kursy z zakresu rachunkowości, zagadnień podatkowych, finansów przedsiębiorstw oraz szeroko pojętego controllingu i rachunkowości zarządczej.

Beauty Extra - Akademia Szkoleń Kosmetycznych

Warszawa, mazowieckie

Beauty Extra to Centrum Szkoleniowe na warszawskim Wilanowie. Prowadzimy wiele różnych kursów, począwszy od stylizacji paznokci, przez wizaż, jak również kosmetykę estetyczną, Wellness&Spa.

Altkom Akademia

Warszawa, mazowieckie

Zastanawiasz się nad szkoleniami IT? Jeśli tak, rozważ skorzystanie z usług Altkom Akademii. Dlaczego warto zapoznać się z naszą ofertą? Przemawia za tym dbałość o metodyczną i merytoryczną jakość szkoleń, nadzór niezależnej jednostki certyfikacyjnej i wieloletnie doświadczenie.

Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging

Warszawa, mazowieckie

Jeżeli szukacie Państwo miejsca, gdzie możecie zdobyć odpowiednie kwalifikacje, aby pracować w branży medycyny estetycznej to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Centrum Kształcenia. Oferujemy między innymi szkolenia z medycyny estetycznej.

Akademia Face

Warszawa, mazowieckie

Zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć wykłady motywacyjne z gwiazdami? Jeśli tak, dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się z naszą ofertą. AKADEMIA FACE jest właśnie tym, czego potrzebujesz (odpowiadamy na pojawiające się oczekiwania). Warto również powiedzieć na temat naszych ekspertów.

Body Language Institute Polska

Warszawa, mazowieckie

Trenerzy przekazujący swoją wiedzę w Body Language Institute starają się zapewnić uczestnikom szkoleń jak najwięcej umiejętności praktycznych. Dzięki naszym technikom każdy jest w stanie perfekcyjnie przygotować się do negocjacji i perswazji, czy też zdobyć wiedzę na temat skutecznej komunikacji.

British School Targówek

Warszawa, mazowieckie

Nasza szkoła przygotowała ofertę na angielski dla dorosłych targówek, dlatego zainteresowane osoby zapraszamy do nas. Potrzebny jest angielski dla dzieci targówek? Też jesteśmy na to przygotowani. Spełniamy wszystkie oczekiwania naszych uczniów, dlatego wszystkich zachęcamy do sprawdzenia oferty.

zrozumiecemocje.com.pl

Warszawa, mazowieckie

Jeśli zastanawiasz się nad radykalnym wybaczaniem, zachęcam do zwrócenia uwagi na moją działalność. Najkrócej rzecz ujmując, nazywam się Anna Kwiatuszyńska i moje usługi związane są z rozwojem osobistym.