Lista kategorii » Medycyna, zdrowie , uroda » Usługi medyczne

Sklep ortopedyczny Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

Firma oferuje fachowe doradztwo i pomoc w wyborze artykułów medycznych.

Dentysta Wrocław

Wrocław, dolnośląskie

Leśnickie Centrum Stomatologiczne znajduje się we Wrocławiu. Oferujemy wam usługi o wysokim standardzie, przy zastosowaniu nowoczesnych technik i materiałów dentystycznych.

JMC Medycyna i Stomatologia

Łódź, łódzkie

JMC to Nowoczesna Przychodnia Specjalistyczna w Łodzi, oferująca wysokiej jakości usługi medyczne i stomatologiczne. Jeśli jesteś już zmęczony szukaniem odpowiedniej placówki to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

4 Slim Dietetyk Wrocław

Wrocław, dolnośląskie

4 Slim Dietetyk Wrocław to skuteczny specjalista w swej dziedzinie pomagający odchudzać się osobom z nadwagą. Diety odchudzające sporządzane są na podstawie diety niskoweglowodanowej.

Gabinet Psychologiczny Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

Oferuję Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną. Jestem wieloletnim praktykiem w dziedzinie psychoterapii, specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii osób dorosłych.

Soczewki kontaktowe

Częstochowa, śląskie

Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą soczewek kontaktowych. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z asortymentem.

Ośrodek Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych dr Alicja Hess-Leońska

Szczecin, zachodniopomorskie

Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują wsparcia profesjonalnego psychologa albo zaawansowanej psychoterapii. Nasz ośrodek znajduje się w Szczecinie. Z pacjentami na co dzień pracują psycholodzy kliniczni, wykwalifikowani psychoterapeuci oraz lekarze psychiatrii.

Mediklinika Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Strona internetowa nowoczesnej kliniki usytuowanej w Szczecinie. Jest to jedna z najstarszych klinik świadczących prywatną opiekę medyczną na tym obszarze. Oferuje szeroki zakres usług, w tym dotyczących ginekologii, hematologii czy dermatologii.

CHOPPR (Chrześcijański Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Rodzinie)

Lublin, lubelskie

Nasz specjalny ośrodek oferuje profesjonalną diagnozę oraz wsparcie dla związków.

Instytut Genetyki Sądowej Jolanta Powierska-Czarny

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Genetico- wykonanie skutecznych badań genetycznych.

Audio Lab

Poznań, wielkopolskie

ODwiedź stronę internetową Audio Lab i przekonaj się sam, jak wiele oferuje firma!

Piotr Majewski Klinika Implantologiczno - Stomatologiczna

Kraków, małopolskie

Zapewniamy w swojej klinice profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną. Jest ona związana z leczeniem z zakresu chirurgii stomatologicznej, protetyki, stomatologii zachowawczej, endodoncji, ortodoncji, periodontologii oraz pedodoncji.

Imed24 Spółka Akcyjna

Kraków, małopolskie

Założone w 2012 roku w Krakowie Centrum Medyczne iMed24 jest siecią specjalistycznych placówek medycznych. W skład sieci wchodzi kilkanaście poradni specjalistycznych, poradnia pediatryczna, gabinet stomatologiczny.

Fizjoterapia Kraków

Kraków, małopolskie

Iris - centrum masażu i rehabilitacji

Stowarzyszenie Świętego Celestyna

Strzelin, dolnośląskie

Stowarzyszenie Świętego Celestyna oferuje kompleksową pomoc dla osób chorych i niepełnosprawnych.

Ośrodek Badań Psychologicznych

Wałbrzych, dolnośląskie

Jesteśmy ośrodkiem badań psychologicznych, który wykonuje badania psychologiczne i psychotechniczne pracowników i kandydatów na pracowników różnych grup zawodowych.

Dolnośląskie Centrum Medyczne MEDICAL

Wrocław, dolnośląskie

Dolnośląskie Centrum Medyczne MEDICAL zajmuje się świadczeniem usług medycznych na wysokim poziomie. Przyjmują u nas neurolog, ortopeda, psychologii, lekarz medycyny pracy. Naszą specjalnością jest również rehabilitacja. Pomagamy również poszkodowanym w wypadkach drogowych.

Impla Dental Clinic

Kraków, małopolskie

Klinika stomatologiczna Impla Dental Clinic Stomatologia zlokalizowana w Krakowie specjalizuje się w implantologii i regeneracji kości. Oferujemy implantację opóźnioną i natychmiastową oraz odbudowę protetyczną na implantach. Zajmujemy się również innymi dziedzinami stomatologii.

Laserdent

Łódź, łódzkie

W naszej przychodni posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług związanych z chirurgią laserową. Zapewniamy naszym pacjentom kompleksową oraz profesjonalną opiekę oraz wykonanie nowoczesnych zabiegów. Specjalizujemy się w implantologii.

Con Futuro Jolanta Ryś

Lublin, lubelskie

Oferujemy badania kierowców oraz osób wykonujących pracę na stanowisku kierowcy. W celu zapoznania się z dokładnymi szczegółami naszej oferty, zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową pod adresem confuturo.pl.