Lista kategorii » Przemysł i produkcja » Ceramika i szkło

SZKIEŁKO

Koszalin, zachodniopomorskie

Nasza firma istnieje od 1981 roku.Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala na szybkie i profesjonalne wykonywanie obróbki szkła i luster.

Batr - witryny i gabloty szklane

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Renomowany producent gablot BATR z siedzibą w Bydgoszczy od ponad 20 lat dostarcza swoje projekty do klientów indywidualnych i biznesowych.

Canpol Bis Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Hurtownia florystyczna Canpol Bis zajmuje się sprzedażą internetową świeczników kryształowych i chromowo- kryształowych, lamp, szkieł ozdobnych oraz wielu elementów dekoracyjnych. Firma oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów dzięki czemu dekoracje wprowadzają charakterystyczny klimat i nastrój.

pollabo

Wrocław, dolnośląskie

Laboratorium Gemmologiczne Pollabo oferuje profesjonalne usługi związane z wyceną i certyfikacja diamentów, brylantów i kamieni szlachetnych.

My Poland Irena Bieguńska

Łomianki, mazowieckie

Jeśli ważna jest dla ciebie tradycja połączona z nowoczesnością i pięknych zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Oferuje państwu Rękodzieła pochodzące z Polski. Gwarantujemy szybką i bezpieczną wysyłkę którą realizujemy na cały świat.

Got Glass sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Gotglass to sklep mający siedzibę w Radomiu, który prowadzi też sprzedaż internetową. W bogatym asortymencie sklepu można dokonać zakupu szkła użytkowego. Do wyboru jest wiele modeli szklanek i kubków. Ponadto w ofercie są też patery do tortów, talerze, miski, czy salaterki.