Przemysł i produkcja - Gdańsk, pomorskie

TOR Industries

Gdańsk, pomorskie

TOR-Industries powstało w roku 2013. Nasza firma zajmuje się sprzedażą urządzeń które ułatwiają pracę magazynach oraz warsztatach.

perfektkuchnie.pl

Gdańsk, pomorskie

Specjalizujemy się w projektowaniu kuchni na zamówienie w Gdańsku zgodnie z aktualnymi trendami aranżacyjnymi. Tworzymy pojemne garderoby stanowiące ciekawy dodatek do sypialni, szafy, inne meble przydatne w wykończeniu nieruchomości.

Biuro - Projekt

Gdańsk, pomorskie

Biuro Projekt jest firmą, która w swojej ofercie ma bardzo różne meble. Wśród nich są między innymi biurka gabinetowe, krzesła do biura, lady recepcyjne, ale i wiele więcej.

In Wood Design

Gdańsk, pomorskie

Uważasz, że potrzebujesz nowych mebli łazienkowych? Tak się składa, że meble łazienkowe znajdują się w ofercie naszej firmy. Być może zadajesz sobie pytanie, dlaczego mam skorzystać z pomocy, którą oferuje In wood Design? In wood design to firma, która tworzona jest przez grupę pasjonatów drewna.

Llentabhallen

Gdańsk, pomorskie

Llentabhallen to wiodący producent hal produkcyjnych w Europie. Przeszło 40 lat doświadczenia w projektowaniu, produkcji, montażu i serwisie hal świadczy o profesjonalizmie i najwyższej jakości działań.