Sport i turystyka - Poznań, wielkopolskie

Kwatery Pracownicze Mirosława Kańduła

Poznań, wielkopolskie

Tani nocleg w Poznaniu oferuje obiekt o nazwie „kwatery pracownicze MIRA”. Dla gości przygotowaliśmy 1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe, 4-osobowe oraz 5-osobowe noclegi pracownicze czyli komfortowe pokoje z TV.

IBB Andersia hotel ****

Poznań, wielkopolskie

Atrakcyjny i luksusowy hotel, miejsce szczególne ze względu na przepiękną lokalizację i aranżacje pokoi i całego hotelu. Organizujemy również konferencje, wesela i bankiety. Dobra lokalizacja, cena i jakość. Zapraszamy do Andersii

Sauny Zielona Góra

Poznań, wielkopolskie

Niedrogie sauny fińskie lub parowe. Budowa na w różnych częściach Polski i zagranicą. Oferta dostosowana do oczekiwań klientów. Różnorodne typy. Troska o stosowanie wysokiej jakości drewna i akcesoria jak piec.

NEST Pokoje Gościnne Poznań

Poznań, wielkopolskie

„Nest” to nazwa poznańskiej placówki oferującej swoim gościom miejsca noclegowe w pokojach z łazienkami. Wszyscy klienci w ramach ceny noclegu mają dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz parkingu znajdującego się na posesji.

Reff Fitness Equipment Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Sprawdź naszą firmę, która specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowej siatki komercyjnego sprzętu sportowego w stanie używanym. Znajdziesz u nas kompletne wyposażenie, od małego klubu fitness, po dużą siłownię czy centrum fitness.