Lista kategorii » Życie publiczne i polityka

Amazonki Starogard Gdański

Starogard Gdański, pomorskie

Pomagamy kobietom dotkniętym chorobą nowotworową raka piersi wspierając je emocjonalnie i psychicznie w najtrudniejszym okresie ich życia.

Wdrożenie ISO

Nowy Sącz, małopolskie

Świadczenie pomocy podmiotom w spełnianiu wymagań we wdrażaniu systemów zarządzania wg norm ISO oraz ochroną środowiska.

Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Apostolstwa Katolickiego

Gdańsk, pomorskie

Od 1838 roku istnieje nasze zgromadzenie sióstr misjonarek apostolstwa katolickiego. Głównymi cechami naszej działalności jest niesienie chwały bożej, pogłębianie miłości, wiary, wzmacnianie miłości. Działamy także w zakresie misji w takich krajach jak Rwanda, Kongo, Rosja, Ukraina i wiele więcej.

Gwarant-eko Geko Filtration SP. Z O.O.

Końskie, świętokrzyskie

W naszej firmie zajmujemy się dostarczaniem szerokiej gamy rozwiązań, jeśli chodzi o elementy filtracyjne do urządzeń rozpylających. Nasze worki cechują się doskonałą jakością. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszymi rozwiązaniami. Gwarantujemy, że będzie to doskonała decyzja.

Max Event

Rembelszczyzna, mazowieckie

Organizacja wyjazdów integracyjnych jest naszą domeną. Jest to bardzo dobry pomysł dla różnego rodzaju przedsiębiorstw oraz organizacji. Pozwala to poznać drugiego człowieka zupełnie z innej strony aniżeli ta zza biurowego komputera.

wnamiotach.pl

Warszawa, mazowieckie

Interesuje Cię wynajem namiotów na imprezy i rozglądasz się za odpowiednią firmą? Przestań się rozglądać i zapoznaj się z naszą ofertą. Co do szczegółów, gwarantujemy estetyczny wygląd, wodoodporny materiał i trwałość. Obawiasz się o cenę?

PHU Strefa998 Kamil Halarewicz

Głogów, dolnośląskie

W naszym sklepie strażackim Strefa 998 posiadamy produkty doskonałej jakości, posiadające odpowiednie certyfikaty. Działalność prowadzimy od 2012 roku. Stale doskonalimy ofertę i poziom usług. Oferujemy sprzęt strażacki i umundurowanie, akcesoria i gadżety.

HUSARIA Całodobowy Dom Opieki

Jaszczułty, mazowieckie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą całodobowego domu opieki Husaria. Naszym domownikom gwarantujemy ciekawie spędzony czas oraz pełną opiekę. Zapewniamy 5 posiłków dziennie oraz wiele wygód i rozrywek. Każdy z naszych mieszkańców ma zagwarantowany wysoki standard oraz pełen szacunek i z...