Lista kategorii » Biznes, Finanse, Prawo » Doradztwo finansowe

Kredyt Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

Firma prowadzi działalność w zakresie doradztwa finansowego.

Kredyty Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

Centrum kredytowe działa na rynku od 2004 roku i zajmuje się doradztwem finansowym.

Usługi finansowe Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

Współpracujemy z renomowanymi partnerami finansowymi, po to, by możliwe było uzyskanie jak najlepszego wyniku finansowego.

Rezerwy na nagrody jubileuszowe

Warszawa, mazowieckie

Wszechstronny wachlarz usług aktuarialnych, poprzedzonych szeroką wiedzą m.in. odnośnie inżynierii finansowej i wieloletnim istnieniem na rynku. Analizy rezerw na zobowiązania emerytalne, pomysły poprawy w programach emerytalnych.

MG Premium Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Usługą firmy MG Premium jest doradztwo w zakresie dofinansowań unijnych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Firma zasięgiem swojego działania obejmuje teren całego kraju. Klienci mogą zlecić firmie również rozliczenia projektów, mogą też skorzystać z pomocy przy biznes planach.

Windykacja

Wrocław, dolnośląskie

Zapraszamy na stronę internetową kancelarii adwokackiej e-Kancelaria.

Księgowość Bydgoszcz

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Zapraszamy na stronę internetową biura rachunkowego JMR!

Kancelaria Rachunkowa- ACCOUNTANT

Warszawa, mazowieckie

Kancelaria Rachunkowa- ACCOUNTANT oferuje usługi księgowo-podatkowe. Posiadamy doświadczenie, dzięki któremu zapewniamy najwyższe profesjonale standardy świadczenia usług.

Jurek Grzegorz Kantor Wymiany Walut

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim atrakcyjne ceny skupu i sprzedaży walut. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oddziału w Ostrówcu Świętokrzyskim oraz do kontaktu za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Luxona Sp. z o. o.

Tarnowskie Góry, śląskie

Firma Luxona specjalizuje się w świadczeniu usług ukierunkowanych na potrzeby innych przedsiębiorstw. Oferta ogólnie rzecz ujmując obejmuje rozwiązania skoncentrowane na zarządzaniu płynnością finansową przedsiębiorstw.

Adwokat Bydgoszcz

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą adwokata z Bydgoszczy - Tomasza Wilka.

Kancelaria adwokacka Tych - adwokaci NBN

Tychy, śląskie

Kancelaria adwokacka w Tychach

MS Consulting Group s.c.

Lublin, lubelskie

Grupa Consultingowa MS zapewnia profesjonalne doradztwo biznesowe dla firm i przedsiębiorstw. Naszym celem jest zapewnienie Ci wymiernych korzyści. Pozyskamy środki z UE na technologie ICT.

FORUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Kraków, małopolskie

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Forum specjalizuje się w funduszach inwestycyjnych dedykowanych określonym klientom oraz funduszach alternatywnych, odnoszących się między innymi do nieruchomości.

Kancelaria Biegłego Rewidenta Magnet

Kraków, małopolskie

Kancelaria Magnet prowadzi działalność od 2006 roku. Nasz zespół stanowią doświadczeni specjaliści od finansów, podatków i funduszy unijnych. Pomożemy w stworzeniu sprawozdań finansowych, doradzimy z podatkami, pomożemy wypełnić wnioski i wiele więcej. Sprawdź nas czekamy na Ciebie.

Ab Consulting Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Nasza firma AB Consulting znajdująca się od lat w Krakowie specjalizuje się w wielu zagadnieniach łączących prawo upadłościowe i naprawcze z prawem gospodarczym, zwłaszcza w dziedzinie prawa spółek oraz rynku kapitałowego.

Instytut Badań Wariograf24.com

Warszawa, mazowieckie

Cyfryzacja doprowadziła do perfekcji inwigilację. Każdy z nas oprócz charakterystycznego DNA, linii papilarnych, unikatowej tęczówki oka, posiada także pesel, nip, pin, puk lub nawigację. Wszystkie te "dodatki" do człowieka mogą odtworzyć przebieg życia w dowolnym okresie czasu. Natomiast rozpoznanie naszych myśli dokona wykrywacz kłamstw. Wariograf bo o nim tutaj mowa pozwoli naszym respondentom dokładnie określić co mówimy oraz co myślimy. Czy kłamiemy, czy też nie? Wykrywacz kłamstw lub inaczej wariograf oraz jego ewolucja na pewno w niedalekiej przyszłości zmieni się z przewodowego w urządzenie bezprzewodowe.

JPL GROUP Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

JPL Group to firma o globalnym zasięgu. Swym klientom oferuje ona między innymi fachowe usługi audytowe, doradcze oraz informatyczne dla różnego typu sektorów gospodarki, jak medycyny i farmacji, instytucji finansowych, instytucji publicznych, firm produkcyjnych.

Torro Investment Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

TORRO Investment to znana oraz ceniona na rynku spółka holdingowa, jaka swym klientom zapewnia finansowanie i kapitał dla firm w perspektywie czasowej od 2 do 5 lat. Prowadzi ona w niezwykle fachowy oraz profesjonalny sposób działalność inwestycyjną typu private equity.

Blue Oak Advisory sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Firma Blue Oak Advisory to firma tworzona przez zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży finansowej. Zajmuje się ona takimi sferami, jak choćby wycena przedsiębiorstw, analizy kondycji finansowej oraz poszukiwaniem dla klientów bezpiecznych i pewnych źródeł finansowania.