Lista kategorii » Biznes, Finanse, Prawo » Ubezpieczenia i odszkodowania

AB Odszkodowania

Nowy Sącz, małopolskie

AB - Odszkodowania - Biuro ds. odszkodowań - firma reprezentuje poszkodowanego w kontaktach z wierzycielem.

Adwokat Poznań

Poznań, wielkopolskie

Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej założył własną kancelarię adwokacją w Poznaniu (adres: ul. Młyńska 14a/18). Kancelaria proponuje kompleksowe usługi i reprezentuje strony przed wszelkim organami sądowymi: sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Honorarium za usługi podane z góry i nie zmienia się ze względu na czas trwania lub nakład pracy. Klient nigdy w czasie postępowania nie jest zaskakiwany dodatkowymi kosztami.

Ubezpieczenia Gorzów

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Oferuję Państwu kupno polisy największego na rynku polskim ubezpieczyciela - PZU.

Kancelaria Brokerska - usługi brokerskie

Gdańsk, pomorskie

Kancelaria Brokerska zaprasza do skorzystania ze swojej interesującej oferty, polegającej na świadczeniu profesjonalnych usług brokerskich w zakresie ubezpieczeń. Swoją działalność prowadzi na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z rozległą wiedzą ubezpieczeniowo-prawną tworzą gwarancję najwyższej jakości obsługi. Decydując się na skorzystanie z usług kancelarii mogą Państwo liczyć na optymalne warunki umowy ubezpieczeniowej, kompleksowe doradztwo oraz reprezentowanie własnych interesów wobec zakładów ubezpieczeń, na przestrzeni zawierania i wykonywania umowy. Dzięki temu nawet osoby nie mające doświadczenia w tym zakresie podołają uniknąć pomyłek i niedopatrzeń, i bez trudu wybiorą sprzyjającą ofertę. Kancelaria Brokerska wesprze Państwa w zakresie wielu rodzajów ubezpieczeń, między innymi mienia, kontraktów, czy też odpowiedzialności cywilnej.

Centrum Pomocy Poszkodowanym Premium

Sieraków Śląski, śląskie

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu odszkodowań z polis OC, NW oraz indywidualnych polis na życie.

Holowanie Rental

Łódź, łódzkie

Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług z zakresu holowanie, blacharstwo, lakiernictwo pozwala nam na zaproponowanie Państwu pomoc po każdej stłuczce i wypadku samochodowym. Zapewnimy autonaprawę, zaproponujemy auto zastępcze, pomożemy w przygotowaniu dokumentów związanych z ubezpieczeniami.

Agencja Allianz Zuzanna Lipińska

Piaseczno, mazowieckie

Nasza firma obejmuje zasięgiem Warszawę, Piaseczno, Górę Kalwarię, Tarczyn, Lesznowolę, Konstancin-Jeziorna i okolice. Jesteśmy oddziałem jednego z największych ubezpieczycieli na międzynarodowym rynku, który posiada ponad 120 lat doświadczeń oraz wyjątkowo stabilną pozycję.

Eventum

Poznań, wielkopolskie

LexShop oferuje przygotowane przez prawników z bogatym doświadczeniem wzory pism różnego rodzaju: umów cywilnoprawnych, pozwów, odwołań, wniosków, zażaleń, skarg i wiele innych.

Ergo Hestia

Warszawa, mazowieckie

Agencja ubezpieczeniowa Ergo Hestia Warszawa to niezwykle cenione i atrakcyjne na rynku rozwiązanie w dziedzinie ubezpieczeń. Posiada ona doświadczonych doradców ubezpieczeniowych, jacy mogą już teraz podpowiedzieć Tobie, która polisa ubezpieczeniowa będzie dla Ciebie najlepsza.

PZU S.A.

Warszawa, mazowieckie

Korzystając z usług naszej agencji ubezpieczeniowej mają Państwa zagwarantowany spokój i spokojny sen. Ubezpieczamy pojazdy, domy, mieszkania, biura. Oferujemy ubezpieczenia zdrowotne, turystyczne, kosztów leczenia, OC zawodu. Masz pytania? Chcesz poznać naszą pełną ofertę?

Proama - Česká pojišťovna S.A.

Warszawa, mazowieckie

W naszym biurze, które mieści się na ulicy Olszewskiej 8 w Warszawie znajdą Państwo pomoc i doradztwo finansowe z zakresu ubezpieczeń Proama. U nas pomożemy ci wybrać ubezpieczenie samochodowe, firmowe, zdrowotne, na dom i mieszkanie.

Generali

Warszawa, mazowieckie

Wszystkich szukających korzystnych ubezpieczeń firmy Generali zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową! Zajmujemy się od lat sprzedażą polis ubezpieczeniowych w Warszawie – to tutaj mamy wielu zadowolonych klientów, zarówno wśród firm, jak i klientów indywidualnych.

HDI Asekuracja

Warszawa, mazowieckie

Przedstawiamy ofertę warszawskiej agencji ubezpieczeniowej HDI. Nasze usługi obejmują ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne, firmowe, mieszkaniowe. Omawiamy z Państwem każdą polisę indywidualnie, dostarczamy bezpłatnie najważniejszą wiedzę o podpisywanych umowach.

Uniqa TU S.A.

Warszawa, mazowieckie

Uniqa to agencja, która ubezpiecza samochody, mieszkania, firmy i osoby. Prowadzimy też profesjonalne konsultacje dla naszych klientów, dzięki którym mogą oszczędzić czas i pieniądze. Od 15 lat działamy w Polsce.

TUiR Allianz

Warszawa, mazowieckie

Allianz Polska S.A to zakład ubezpieczeń na życie oferujący profesjonalną sprzedaż i doradztwo. Nasi agenci są doświadczeni i przygotowani merytorycznie do tego, żeby dobrać do Twoich potrzeb najlepsze ubezpieczenie. Konsultację i wycenę prowadzimy bezpłatnie!

Kredyty Słupsk

Słupsk, pomorskie

Asis Partner - kredyty i ubezpieczenia samochodowe

Compensa

Warszawa, mazowieckie

Różne rodzaje ubezpieczeń zapewnia popularna w Polsce firma zajmująca się branżą ubezpieczeniową. COMPENSA to znany ubezpieczyciel, który oferuje między innymi: polisy na życie, ubezpieczenia kosztów leczenia, ubezpieczenia TAXI, pakiety OC i Autocasco, ubezpieczenia firmy, biura, OC zawodu.

Gothaer

Warszawa, mazowieckie

Oferujemy ubezpieczenia w następujących obszarach: komunikacyjne, zdrowotne, majątkowe. Możecie Państwo skorzystać z naszego piętnastoletniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej. Dobieramy ubezpieczenia do indywidualnej sytuacji klienta i profesjonalnie optymalizujemy czynniki ryzyka.

Mfind sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Udostępniamy profesjonalną porównywarkę ubezpieczeń komunikacyjnych obowiązkowych (OC) i nieobowiązkowych (AC). Oferty renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych oceniacie Państwo zawsze w czasie rzeczywistym. Dokonanie zakupu polisy jest możliwe w przeciągu kilku minut.

Kancelaria Prawnicza Niedźwiedź

Lublin, lubelskie

Jeśli miałeś wypadek w pracy, to należy Ci się odszkodowanie od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z tytułu odprowadzanych przez Ciebie składek. Możesz mieć trudności z uzyskaniem pieniędzy, dlatego lepszym rozwiązaniem będzie kontakt z naszymi przedstawicielami.