Lista kategorii » Budownictwo » Budownictwo przemysłowe

Kasetony z płyt warstwowych

Nowy Sącz, małopolskie

Firma Grant Kasetony oferuje nowatorską metodę wykonania elewacji możliwą do zastosowania na każdym budynku, bez potrzeby montowania podkonstrukcji.

Altron, Bramy, wycinane komputerowo, szlabany

Nowy Targ, małopolskie

Bramy cięte laserowo, wycinanie komputerowe blach

Usługi koparko ładowarką Nowy Sącz

Ptaszkowa, małopolskie

Firma Budowlana STUCCO jest generalnym wykonawcą usług budowlanych związanych z elewacjami i termomodernizacją budynków mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Przedsiębiorstwo ALSTAL specjalizuje się w budownictwie ogólnym oraz infrastrukturalnym.

Deweloper Warszawa Tryboń PPI

Warszawa, mazowieckie

Tryboń PPI to deweloper z Warszawy oferujący sprzedaż nieruchomości w nowoczesnych inwestycjach.

BatiPlus Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Specjalizacją biura kontroli technicznej Bati Plus jest świadczenie szeregu rozbudowanych i profesjonalnych usług dla inwestycji budowlanych oraz przemysłowych. Firma zajmuje się między innymi nadzorem inwestorskim, jest też w stanie przeprowadzić szkolenia BHP, czy też przeciwpożarowe.

Michalec kostka brukowa

Łódź, łódzkie

Profilem działalności przedsiębiorstwo Michalec jest świadczenie profesjonalnych usług brukarskich na terenie Łodzi i okolic. Firma ma wieloletnie doświadczenie, działa bowiem d 1996 roku.

MCM PROJECT Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

MCM PROJECT jest firmą budowlaną specjalizującą się w montażu hali z przestrzennych elementów stalowych. Ofertę kierujemy do klientów z terenu całej Polski oraz z różnych branż.

Mostostalex Zbiorniki Przeciwpożarowe

Czechowice-Dziedzice, śląskie

Firma Mostostalex Tomasz Lubański obecna jest na rynku polskim od roku 1996-go. Jest jednym z krajowych liderów w dziedzinie projektowania, produkcji oraz wznoszenia stalowych zbiorników przeciwpożarowych, na wodę pitną, czy też ścieki.

Dombud

Odolanów, wielkopolskie

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksową ofertę obejmującą projektowanie i stawianie obiektów o konstrukcji stalowej. Jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj konstrukcji stalowej. Nasze konstrukcje produkujemy na potrzeby stawianych przez nas budynków.

Antykor s.c.

Zdzieszowice, opolskie

Firma Antykor oferuje swym klientom niezwykle profesjonalne oraz skuteczne zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych. Jest to przedsiębiorstwo, jakie od ponad dwudziestu lat działa na rynku śląskim i opolskim.

Budownictwo Świderek Paweł

Kielce, świętokrzyskie

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu remontu i wykończeń wnętrz. Naszą ofertę kierujemy w stronę klientów indywidualnych oraz firm. Remontujemy mieszkania, domy, biura. Układamy podłogi drewniane, panele, glazurę, mozaiki oraz kamień.

PHU Paro s.c. Jan Sikora, Jarosław Sikora

Kraków, małopolskie

Firma Paro to wysokiej jakości usługi budowlane oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Naszym klientom pomagamy wybrać odpowiednią działkę, dokonując profesjonalnej oceny możliwości zabudowy i ryzyka pojawienia się ewentualnych zagrożeń.

E-SYSTEM Marcin Ficek

Wolbrom, małopolskie

Promując nowoczesne technologie, proponujemy Ci systemy zabezpieczeń wraz z dziedziną automatyki budynków. W naszej ofercie znajdują się czujki, moduły wall plug, ściemniacze, sterowniki rolet, przełączniki, kontrolery oświetlenia, centrale sterujące.

Szczotki stalowe, meble- Rotax

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Oferujemy meble BHP dla firm i klientów prywatnych. Szczotki stalowe, meble, wózki, regały.

Terkes S.C M.Siudak A.Jakubowski

Szczecin, zachodniopomorskie

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości wykładziny obiektowe. Nasze produkty trafiają do hoteli, restauracji, biur, urzędów, szkół, instytucji, szpitali i wielu innych miejsc. W naszej ofercie posiadamy wykładziny dywanowe, wykładziny sportowe a także wykładziny z PCV i aluminium.

Dom Holding- Developerzy Bydgoszcz

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Szukasz swojego miejsca do zamieszkania w pięknej Bydgoszczy? Dom Holding- Developerzy Bydgoszcz z pełnym zaangażowaniem pomogą w kupnie tego wymarzonego lokum.

Firma Handlowa-Usługowa Łan Stanisław Łanecki

Pieczonogi, małopolskie

Jeżeli ktokolwiek z Państwa jest w tym momencie zainteresowany wylewkami betonowymi, posadzkami przemysłowymi, wylewkami maszynowymi czy posadzkami żywicznymi, to zapraszamy bardzo serdecznie do niezwłocznego zapoznania się z ofertą firmy ŁAN.

TBF Firma Usługowa

Kępno, wielkopolskie

Oferujemy remonty i kompleksowe wykończenia mieszkań, domów, biur na terenie Kępna oraz okolic. Firma TBF Piotr Trojak usługi w branży remontowej prowadzi już od 2000 roku. Wykonujemy wykończenia wnętrz w stylu nowoczesnym, tradycyjnym, awangardowym.

SolBau

Dębska Kuźnia, opolskie

Firma Solbau oferuje Państwu możliwość zbudowania pięknego i nowoczesnego domu lub innego budynku. Za nami stoi wieloletnie doświadczenie, wiedza i umiejętności, zdobyte również za granicą. Doradzimy i wybudujemy Państwa nieruchomość w sposób dokładnie taki, jaki sobie tego życzycie.