Lista kategorii » Medycyna, zdrowie , uroda » Lekarze specjaliści i gabinety

Onkolog Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

lek.med.Dorota Szymańska - Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Oferuje m.in. konsultacje z zakresu chorób nowotworowych, chirurgii ogólnej i kwalifikacje do leczenia operacyjnego.

Leczenie hemoroidów Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

Oferta Centrum Hemoron oferuje zakres usług: nieoperacyjne leczenie guzków krwawniczych (hemoroidów) nowoczesną metodą hemoron,kwalifikacja do zabiegów laparoskopowych , porady z zakresu chirurgii ogólnej, odtruwanie poalkoholowe ( w tym wizyty domowe) .

Dentysta Wrocław

Wrocław, dolnośląskie

Leśnickie Centrum Stomatologiczne znajduje się we Wrocławiu. Oferujemy wam usługi o wysokim standardzie, przy zastosowaniu nowoczesnych technik i materiałów dentystycznych.

JMC Medycyna i Stomatologia

Łódź, łódzkie

JMC to Nowoczesna Przychodnia Specjalistyczna w Łodzi, oferująca wysokiej jakości usługi medyczne i stomatologiczne. Jeśli jesteś już zmęczony szukaniem odpowiedniej placówki to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

wyposazeniesalonufryzjerskiego.pl

Kraków, małopolskie

Oferujemy szeroki wybór profesjonalnych mebli, sprzętów i akcesoriów dla salonów fryzjerskich. Wysoka jakość wyposażenia, które dostarczamy jest wizytówką salonu. Dzięki temu pomożemy Państwu wpłynąć na zadowolenie klientów i samą atmosferę salonu.

Gabinet Psychologiczny Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

Oferuję Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną. Jestem wieloletnim praktykiem w dziedzinie psychoterapii, specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii osób dorosłych.

Stomatologia Kaszubska

Szczecin, zachodniopomorskie

Profesjonalizm i wiedza, w gabinecie stomatologicznym Kaszubska zadbamy o twój zdrowy i piękny uśmiech

Okulistyka Kaszubska

Szczecin, zachodniopomorskie

Nasza gabinet okulistyczny od wielu lat działa na terenie Szczecina.

nicer - depilacja Częstochowa

Częstochowa, śląskie

Jeżeli nie możecie Państwo poradzić sobie z uporczywymi problemami związanymi z występowaniem objawów różnego rodzaju schorzeń skórnych, przeszkadzają Wam znamiona, których od zawsze chcieliście się pozbyć, nie jesteście zadowoleni ze swojego wyglądu, zapraszamy do Gabinetu Dermatochirurgii Estetycznej i Laserowej Kinga & Arkadiusz Nicer z Częstochowy. Stworzyliśmy to miejsce pragnąc wszechstronnie walczyć ze wszystkimi niedoskonałościami łącząc ogromną wiedzę i doświadczenie lekarza dermatologii i wysokie umiejętności lekarza chirurga. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie z zastosowaniem najnowocześniejszych metod, gdyż aktywnie uczestniczymy w szkoleniach, zjazdach sympozjach z zakresu dermatologii estetycznej, chirurgii proktologicznej i naczyniowej, dzięki czemu stale podnosimy swoje umiejętności.

Psycholog Warszawa - Pracownia Psychorozwoju

Warszawa, mazowieckie

Na stronie psychoterapia-kielczyk.pl znajduje się oferta Gabinetu psychoterapii Izabeli Kielczyk.

Psycholog Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

Psycholog Nowy Sącz, gabinet psychologiczny w Nowym Sączu

Medens - Indywidualna Praktyka Stomatologiczna

Warszawa, mazowieckie

Firma medens.pl znacząco poprawi stan Państwa uzębienia. Leczenie zębów i zabiegi wykonywane są przez lekarza stomatologa z kilkunastoletnim doświadczeniem. Korzystne ceny usług wykonywanych na doskonałej jakości materiałach oraz nowocześnie wyposażony gabinet to gwarancja pięknego uśmiechu.

E-wenerolog.pl

Gdańsk, pomorskie

3. Laboratorium Academic Lab zajmujące się nowoczesną diagnostyką molekularną i immunologiczną oferuje możliwość przeprowadzenia testów wykrywających wiele chorób wenerycznych online. Na naszej stronie e-wenerolog.pl mogą Państwo zamówić zestaw pobraniowy.

Oberclinic

Warszawa, mazowieckie

Prywatna klinika medyczna.

Audio Lab

Poznań, wielkopolskie

ODwiedź stronę internetową Audio Lab i przekonaj się sam, jak wiele oferuje firma!

Clinica Dermatologica Dr. Igor Michajłowski

Gdańsk, pomorskie

Clinica Dermatologica to możliwość szybkiego i skutecznego leczenia chorób, które często są bardzo uciążliwe dla pacjentów. Mowa tutaj o chorobach skóry, np. Łuszczyca, trądzik, zakażenia wirusowe, choroby naczyniowe.

Stowarzyszenie Świętego Celestyna

Strzelin, dolnośląskie

Stowarzyszenie Świętego Celestyna oferuje kompleksową pomoc dla osób chorych i niepełnosprawnych.

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji Dagmara Woja

Wrocław, dolnośląskie

Psycholog Dagmara Woja z Wrocławia oferuje fachową pomoc dla młodzieży i dorosłych.

Medica 2000 S.C.

Warszawa, mazowieckie

Medica 2000 to w pełni profesjonalna przychodnia medyczna w centrum Warszawy.

Czechowska Jadwiga lek. med.

Bytom, śląskie

Praktyka pediatryczna lekarza Jadwigi Czechowskiej obejmuje pomoc lekarską na wezwanie w Bytomiu oraz najbliższych okolicach. Wizyty domowe obejmują badanie pediatryczne, rozpoznanie infekcji bakteryjnych i wirusowych, wypisywanie recept, badanie i płukanie uszu, testy alergiczne oraz szczepienia.