Lista kategorii » Medycyna, zdrowie , uroda » Zdrowie i profilaktyka

Sanatorium Wiarus Muszyna

Muszyna, małopolskie

Sanatorium Uzdrowiskowe Wiarus położone jest w sąsiedztwie doliny popradu uzdrowiskowej części Muszyny - złockiem

Dentysta Wrocław

Wrocław, dolnośląskie

Leśnickie Centrum Stomatologiczne znajduje się we Wrocławiu. Oferujemy wam usługi o wysokim standardzie, przy zastosowaniu nowoczesnych technik i materiałów dentystycznych.

JMC Medycyna i Stomatologia

Łódź, łódzkie

JMC to Nowoczesna Przychodnia Specjalistyczna w Łodzi, oferująca wysokiej jakości usługi medyczne i stomatologiczne. Jeśli jesteś już zmęczony szukaniem odpowiedniej placówki to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

4 Slim Dietetyk Wrocław

Wrocław, dolnośląskie

4 Slim Dietetyk Wrocław to skuteczny specjalista w swej dziedzinie pomagający odchudzać się osobom z nadwagą. Diety odchudzające sporządzane są na podstawie diety niskoweglowodanowej.

Profesjonalny sprzęt fryzjerski

Międzyrzecz, lubuskie

Każdy, kto korzystał z usług fryzjerskich był z pewnością zaskoczony, jaką ilością narzędzi posługuje się fryzjer.

Soczewki kontaktowe

Częstochowa, śląskie

Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą soczewek kontaktowych. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z asortymentem.

Art Massage Gabinet Masażu Dorota Kuzan

Poznań, wielkopolskie

Profesjonalny masaż relaksacyjny i leczniczy w gabinecie lub w miejscu pracy na terenie Poznania lub jego okolic.

Centrum-Ja S.C.

Warszawa, mazowieckie

„Centrum-ja” to nazwa warszawskiej placówki psychologicznej oferującej psychoterapię oraz pomoc psychiatryczną. Klienci i pacjenci tej placówki mogą liczyć na pomoc z zakresu leczenia depresji, prowadzenia mediacji rodzinnych itp.

Kleopatra Salon fryzjerski

Toruń, kujawsko-pomorskie

W naszym salonie zapewniamy wysokiej jakości usługi realizowane przez specjalistów z doskonałymi kwalifikacjami, którzy zdobywali swoje doświadczenie o francuskich kreatorów oraz fryzjerów.

PROCLINIC Centrum Medyczne

Wrocław, dolnośląskie

Klinika Proclinic to profesjonalna pomoc specjalistów z wielu dziedzin. W naszej klinice we Wrocławiu oferujemy porady lekarza dermatologa, lekarza laryngologa, ginekologa, chirurgaq plastycznego. Oferujemy także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej!

Audio Lab

Poznań, wielkopolskie

ODwiedź stronę internetową Audio Lab i przekonaj się sam, jak wiele oferuje firma!

Indywidualna Praktyka Lekarska Hanna Jasińska

Gdańsk, pomorskie

Gwarantujemy naszym klientom w ramach usług naszej kliniki stomatologicznej wysokiej jakości usługi związane z zabiegami dentystycznymi. Zapewniamy między innymi leczenie zachowawcze, które pozwala na leczenie powstałych ubytków próchnicowych zarówno u dzieci jak i u dorosłych.

Laser Care

Warszawa, mazowieckie

Laser Care jest gabinetem zajmującym się wykonywaniem takich zabiegów jak kriopoliza, które są pomocne podczas odchudzania, dzięki zamrażaniu komórek tłuszczowych. Klienci mogą zdecydować się także na mezoterapią igłową oraz karboksyterapię.

Auto-Form Ambulanse sanitarne

Mysłowice, śląskie

Nasze przedsiębiorstwo Auto-Form od 1990 roku skupia się na prowadzeniu zabudów pojazdów i ich adaptacji na ambulanse sanitarne – wypadkowe, przewozowe i reanimacyjne.

Dentis s.c. M.Stepaniuk, D.Stepaniuk

Białystok, podlaskie

Zajmujemy się sprzedażą artykułów dla gabinetów stomatologicznych. Stacjonarny sklep stomatologiczny założyliśmy w 1998 roku w Białymstoku. Obecnie sprzedaż prowadzimy nie tylko w naszym firmowym salonie, ale także w sklepie internetowym.

Zgorzałek Lucjan

Warszawa, mazowieckie

Na stronie www.masazystakregarz.waw.pl znajdziesz ofertę profesjonalnego masażysty i kręgarza. Lucjan Zgorzałej, właściciel firmy to specjalista z ponad 37-letnim doświadczeniem. Dlatego może on zaoferować indywidualne podejście do każdego przypadku, połączone z trafną diagnozą schorzenia.

Ronomed Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Przedsiębiorstwo Ronomed od lat specjalizuje się w sprzedaży kluczowych elementów wyposażenia placówek medycznych, gabinetów lekarskich i gabinetów fizjoterapeutycznych na terytorium całej Polski.

Salon Kosmetyczny Tina Hanna Jaworowska

Warszawa, mazowieckie

Na stronie internetowej salon-tina.pl zapoznają się z ofertą naszego salonu piękności. W naszej pracy cenimy sobie zadowolenie klienta, profesjonalizm, specjalistycznie dobrane kosmetyki.

Krzesełko schodowe

Gdańsk, pomorskie

Wanmed - sprzęt medyczny do rehabilitacji

Opieka NZOZ

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Jeśli szukają Państwo specjalistów, którzy zadbają o wasze zdrowie to bardzo dobrze trafiliście. Nasza przychodnia znajduje się w Olsztynie i pracują u nas doświadczeni lekarze. Zatrudniamy między innymi pediatrów, internistów i ginekologów. Jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno dzieci jak i dorosłych.