Lista kategorii » Edukacja , nauka i technika

Nauka jazdy Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

Szkoła Jazdy w Nowym Sączu oferująca przygotowanie do najpopularniejszych egzaminów kategorii B oraz innych.

Kursy językowe Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

Szkoła przygotowuje uczniów do egzaminów wstępnych z języka angielskiego oraz kilku najważniejszych języków europejskich na studia wyższe, głównie filologię oraz do pomaturalnych szkół językowych.

Księgarnia Antykwariat Astex Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

Oferta firmy obejmuje szeroki wybór materiałów z zakresu edukacji szkolnej.

Technik BHP Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

Policealne Studium Techników BHP dla Dorosłych w Nowym Sączu, jest szkołą kształcącą w zawodzie technik bhp - 315/01.

Przedszkole Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

Bajka to Przedszkole Niepubliczne oferujące szeroki zakres zajęć dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.

Nowy Sącz, kursy przygotowawcze matura

Nowy Sącz, małopolskie

TUTOR to kompleksowe i nowatorskie rozwiązanie problemów edukacyjnych, dostosowane do potrzeb uczniów i możliwości finansowych rodziców.

Księgarnia Nowy Targ

Nowy Targ, małopolskie

Księgarnia-Antykwariat "Krzyś" w Nowym Targu ściśle współpracujemy z rodzicami, uczniami oraz placówkami oświatowymi.

Ośrodek Szkolenia Kierowców

Nowy Sącz, małopolskie

Ośrodek Szkolenia Kierowców Trenzinger Nowy Sącz - oferta kursów prawa jazdy kategorii A i B.

Szczawnica Centrum Kształcenia i Wychowania OHP

Szczawnica, małopolskie

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP Szczawnica prowadzi Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy, stacje kontroli pojazdów, zakład fryzjerski, usługi gastronomiczne i organizacja imprez.

Paperlink Sp. z o.o.

Łomianki, mazowieckie

To bardzo wygodne, kiedy za pomocą kilku kliknięć możesz skompletować wszystkie niezbędne akcesoria i materiały papiernicze do biura a także przedmioty do wyprawki szkolnej a właśnie takie zakupy zapewniają Ci pisakimazaki.pl.

Amex Stationery Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć najlepsze tablice korkowe? Zamiast się nad tym zastanawiać, sprawdź, co może zaoferować tableo.eu. Mowa o sklepie, który z powodzeniem wychodzi naprzeciw różnym oczekiwaniom (poza tablicami korkowymi można liczyć choćby na tablice suchościeralne).

Usługi Internetowe Adam Sadek

Ruda Śląska, śląskie

Strona Sprawdziany.pl specjalizuje się w pomaganiu uczniom z całej Polski w nauce do sprawdzianów z niemal wszystkich przedmiotów. Ma ona olbrzymi wybór testów i ćwiczeń, które pomogą przygotować się do ważnej klasówki.

Księgarnia Internetowa Rebis

Poznań, wielkopolskie

Księgarnia Internetowa Rebis oferuje książki Domu Wydawniczego Rebis i wiele innych bestsellerów.

Digitalo.pl

Kraków, małopolskie

W 2004 roku został założony nasz sklep, wchodzący w skład grupy morele. Asortyment jaki oferujemy jest naprawdę duży i można w nim znaleźć miedzy innymi książki, muzykę filmy i inne produkty.

Ksiazkomat.pl

Białystok, podlaskie

Księgarnia internetowa ksiazkomat.pl to liczne tytuły wielu kategorii książkowych w atrakcyjnych cenach. Nowości i bestsellery przeplatają się z ponadczasowymi klasykami. Znajdziesz tutaj ciekawe propozycje, które pochłoną Ciebie i całą Twoją rodzinę.

takczytam.com

Skrzeszew, mazowieckie

Księgarnia internetowa TAKCZYTAM.com to tani outlet książek. W jednym miejscu zebrano bardzo różne książki, np. historyczne, hobbystyczne, podręczniki dla dzieci, kryminały, sensacje, horrory, thrillery i wiele więcej. Tania księgarnia online oferuje je nawet z 90-procentowymi promocjami.

Juliusz Kłosiński-Antykwariat Galeria Atticus

Warszawa, mazowieckie

Jeśli chcesz sprawdzić sam, jakiego typu stare książki, mapy, ryciny, plakaty, pocztówki, fotografie i papiery wartościowe możesz znaleźć w ofercie antykwariatu i galerii sztuki online Atticus, to już dzisiaj zajrzyj na naszą stronę internetową atticus.pl.

Gowork

Warszawa, mazowieckie

Na opisywanej stronie można zdobyć różnego rodzaju informacje, pomocne przede wszystkim dla pracowników wszelakich szkół, zarówno państwowych, jak i niepublicznych.

Cognity Szkolenia

Kraków, małopolskie

Cognity Szkolenia zajmuje się prowadzeniem kursów z rożnych programów komputerowych na zróżnicowanych poziomach. Można zapisać się na Szkolenie Excel, Kurs Access, Kurs VBA w Excelu lub Szkolenie Adobe Photoshop.

Szkoła Języków Obcych EuroSchool-Perfect

Białystok, podlaskie

Euro School Perfect to profesjonalna szkoła języków obcych. Oferujemy kursy językowe na wszystkich poziomach nauczania dla dzieci, młodzieży, dorosłych.