Lista kategorii » Edukacja , nauka i technika » Kursy i szkolenia

Szczawnica Centrum Kształcenia i Wychowania OHP

Szczawnica, małopolskie

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP Szczawnica prowadzi Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy, stacje kontroli pojazdów, zakład fryzjerski, usługi gastronomiczne i organizacja imprez.

Kursy językowe Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

Szkoła przygotowuje uczniów do egzaminów wstępnych z języka angielskiego oraz kilku najważniejszych języków europejskich na studia wyższe, głównie filologię oraz do pomaturalnych szkół językowych.

Nowy Sącz, kursy przygotowawcze matura

Nowy Sącz, małopolskie

TUTOR to kompleksowe i nowatorskie rozwiązanie problemów edukacyjnych, dostosowane do potrzeb uczniów i możliwości finansowych rodziców.

Gowork

Warszawa, mazowieckie

Na opisywanej stronie można zdobyć różnego rodzaju informacje, pomocne przede wszystkim dla pracowników wszelakich szkół, zarówno państwowych, jak i niepublicznych.

Cognity Szkolenia

Kraków, małopolskie

Cognity Szkolenia zajmuje się prowadzeniem kursów z rożnych programów komputerowych na zróżnicowanych poziomach. Można zapisać się na Szkolenie Excel, Kurs Access, Kurs VBA w Excelu lub Szkolenie Adobe Photoshop.

Szkoła Języków Obcych EuroSchool-Perfect

Białystok, podlaskie

Euro School Perfect to profesjonalna szkoła języków obcych. Oferujemy kursy językowe na wszystkich poziomach nauczania dla dzieci, młodzieży, dorosłych.

Komplementowanie kobiet

Gdańsk, pomorskie

Męskie zasady to strona przeznaczona dla facetów którzy chcą znaleźć sobie partnerkę, ale nie za bardzo wiedza jak się do tego zabrać.

Inspira

Warszawa, mazowieckie

Na tej stronie znajdziemy informacje o usługach, które dotyczą kształcenia pracowników. Firma oferuje doskonalenie kompetencji zatrudnionych osób, dzięki czemu nasza firma będzie bardziej konkurencyjna na rynku.

Kursy ADR - Ośrodek Szkolenia Zawodowego - ABC Szkolenia

Warszawa, mazowieckie

Zadbaj o swoje kwalifikacje i przyjdź na szkolenia i kursy organizowane przez profesjonalny ośrodek ABC- Szkolenia Paweł Żukowski.

PBS Piotr Białecki Szkoła Językowa Poznań

Poznań, wielkopolskie

Open School to szkoła językowa funkcjonująca na bazie długoletniego doświadczenia menedżerów, metodyków oraz wykładowców.

Dance Avenue Małgorzata Grzelak

Gdańsk, pomorskie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo doskonale skomponowane kursy e-learningowe tańca.

Extreme Studio

Lublin, lubelskie

Zapraszamy do tańca razem z Extreme Studio w Lublinie.

DreamART Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Skorzystaj z kursów tańca zamieszczonych na stronie e-Taniec.eu.

Dance Avenue

Gdańsk, pomorskie

Agencja Artystyczna Dance Avenue Company zajmuje się kompleksową obsługą o realizacją programów artystycznych na bazie tańca.

Szkoła językowa Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

Uczenie języka angielskiego jest naszą pasją i pomysłem na życie. Staramy się, aby nasi klienci czerpali radość z posługiwania się językiem obcym.

CEDOZ Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

CEDOZ to firma skoncentrowana na działaniach doskonalenia zawodowego. Działa na rynku od 1994 roku. Z biegiem lat poszerzała swoje umiejętności i tworzyła zespół kompetentnych ludzi. Teraz w pełni sił oferuje szereg szkoleń w szerokim zakresie tematyki prawa pracy i rachunkowości.

AVENHANSEN Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Nowoczesne i bardzo doświadczone przedsiębiorstwo o nazwie AVENHANSEN, to firma trudniąca się organizacją szkoleń otwartych i zamkniętych w zakresie biznesu oraz wielu innych przydatnych tematyk.

Ochrona Pracy sp. z o.o.

Wadowice, małopolskie

Firma Ochrona Pracy z Wadowic od lat zajmuje się wspieraniem klientów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawnej ochrony pracy. Firma ta jest wstanie zadbać o wszelkie wymagane kwestie związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, szkoleniami czy oceną ryzyka zawodowego.

Studium Języków Obcych ALMA

Łódź, łódzkie

języki obce, język obcy, angielski, niemiecki, hiszpański, francuski

RED Dot Biuro Tłumaczeń i Szkoleń

Żywiec, śląskie

RED DOT świadczy swoje usługi w internecie. Jej specjalnością są głównie szkolenia ukierunkowane na oczekiwania i potrzeby klientów biznesowych, a także instytucji. Tu zainteresowani mogą korzystać ze szkoleń językowych w zakresie programu manager plus oraz red team.