Kursy i szkolenia - Kraków, małopolskie

Cognity Szkolenia

Kraków, małopolskie

Cognity Szkolenia zajmuje się prowadzeniem kursów z rożnych programów komputerowych na zróżnicowanych poziomach. Można zapisać się na Szkolenie Excel, Kurs Access, Kurs VBA w Excelu lub Szkolenie Adobe Photoshop.

AVENHANSEN Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Nowoczesne i bardzo doświadczone przedsiębiorstwo o nazwie AVENHANSEN, to firma trudniąca się organizacją szkoleń otwartych i zamkniętych w zakresie biznesu oraz wielu innych przydatnych tematyk.

AGROSALON Alicja Augustyn-Zielińska

Kraków, małopolskie

AGROSALON jest firmą, która zajmuje się usługami szkoleniowymi. Od 2003 roku świadczymy fachowe usługi w zakresie wdrażania rozwiązań z zakresu florystyki oraz ogrodnictwa.

Ośrodek Szkolenia Labor Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szkoleniami zawodowymi w Krakowie, polecamy Ośrodek Szkolenia Labor. Będziecie mogli Państwo zrobić u nas kurs operatora koparki, uprawnienia na maszyny budowlane, kurs operatora żurawia przenośnego czy uprawnienia UDT.

TOTU Szkoła Rysunku Kraków

Kraków, małopolskie

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Krakowskiej Szkoły Rysunku TOTU. Nasze kursy zapewniają profejonalne i kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych mających miejsce na wydziale architektury i uczelniach artystycznych.

Konner Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Kraków, małopolskie

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Konner. Oferujemy profesjonalną ocenę zagrożenia wybuchem oraz ocenę zagrożenia pożarem. Tego typu dokumenty wymagane są od wielu przedsiębiorców. Dzięki nam szybko i bez żadnych problemów załatwisz wszystkie formalności z tym związane.

HSEC Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

HSEC jest nowoczesną firmą, która specjalizuje się w profesjonalnych szkoleniach w zakresie BHP, czy kursach pierwszej pomocy. Mamy w tych tematach spore doświadczenie i stale poszerzamy zakres naszych usług, aby każdy mógł znaleźć coś idealnego dla siebie.

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej

Kraków, małopolskie

Nasze Towarzystwo to efekt prac prowadzących do stworzenia zintegrowanej społeczności terapeutów, skupionych wokół Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Na naszej stronie czekają różne informacje o stowarzyszeniu i naszych działaniach.

Szymon Kręblewski Emcsolution

Kraków, małopolskie

Nie wiesz czym jest kompatybilność elektromagnetyczna? Firma EMC Solution organizuje szkolenia, które pokazują czym jest ten obszar nauki oraz jak można go wykorzystać w praktyce. Szkolenia obejmują zajęcia praktyczne oraz teoretyczne.

Proxymo Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Poszukujesz firmy, która przeprowadzi audyt pod kątem ochrony danych osobowych? A może chcesz wdrożyć RODO, ale nie wiesz jak to zrobić? Najlepiej zgłoś się do specjalistów.

Global Sport Academy Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Wiedza którą posiadamy to fundament jaki postaramy się przekazać naszym kursantom. Dzięki nam mogą państwo uzyskać certyfikaty które pomogą w znalezieniu pracy. Zapraszamy do skorzystania naszych usług. Naszym celem jest wykształcenie jak największej liczby kursantów.