Medycyna, zdrowie , uroda - Kraków, małopolskie

Centrum Stomatologii Impla

Kraków, małopolskie

Centrum stomatologii Impla z siedzibą w Krakowie, swoim pacjentom oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne, między innymi z zakresu stomatologii zachowawczej, implantologii, chirurgii dentystycznej, stomatologii estetycznej oraz wielu innych.

Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-med Kraków

Kraków, małopolskie

W firmie Der-Med zapewniamy naszym klientom doskonałe warunki do realizowania kosmetycznych zabiegów w centrach dermatologicznych i kosmetologicznych, które działają w Katowicach i Krakowie.

Imed24 Spółka Akcyjna

Kraków, małopolskie

Założone w 2012 roku w Krakowie Centrum Medyczne iMed24 jest siecią specjalistycznych placówek medycznych. W skład sieci wchodzi kilkanaście poradni specjalistycznych, poradnia pediatryczna, gabinet stomatologiczny.

NZOZ Czas na Zdrowie

Kraków, małopolskie

Polscy pacjenci uwielbiają narzekać na opiekę zdrowia i mają dużo racji. Publiczne szpitale są słabo wyposażone i mają negatywne podejście do pacjentów. Jeśli chcesz otrzymać najlepszą opiekę zdrowotną, to zapraszamy do naszego centrum medycznego.

Rozlewnia Perfum GLP

Kraków, małopolskie

Firma Gregina.pl oferuje duży wybór butelek na perfumy o pojemnościach od 5 do 100 ml. Firma zapewnia sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. W ofercie znajduje się także bogaty wybór różnorodnych mydeł, świec i olejków zapachowych.

Katarek.pl

Kraków, małopolskie

Twoje dziecko cierpi na ciągły katar? A może chcesz zapobiegać rozwojowi chorób poprzez pozbycie się kataru? Już dziś wypróbuj zestaw Katarek i metodę 3 kroków do oddechu wolnego od kataru. Bezpieczne oczyszczanie z jednoczesnym dbaniem o odpowiedni poziom nawilżenia dróg oddechowych.

Gabinety Rozwoju. NZOZ Poradnia psychiatryczno - psychologiczna

Kraków, małopolskie

W Gabinetach Rozwoju pracują wyselekcjonowani lekarze specjaliści, m.in. psychologowie, psychoterapeuci oraz psychiatrzy.

Vidium Medica sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Interesuje Cię operacja zaćmy i rozglądasz się za zaufaną pomocą? Jeżeli tak, może zechcesz zapoznać się z tym, co oferuje Vidium Medica? Decydując się na naszą pomoc, wybierasz połączenie wiedzy i doświadczenia (jesteśmy na rynku od 2011 roku).

Fizjoterapia Kraków

Kraków, małopolskie

Iris - centrum masażu i rehabilitacji

Balans Poradnia Zdrowych Nóg

Kraków, małopolskie

Poradnia Zdrowych Nóg Balans zapewnia pomoc w pielęgnacji stóp, dbaniu o ich zdrowie i dobrą kondycję. Nasza poradnia znajduje się w przy ul. Galla w Krakowie. Wykonujemy pełen zakres komputerowego badania stóp, zajmujemy się doborem wkładek i butów ortopedycznych.

Dr Jędrys Chirurgia Plastyczna

Kraków, małopolskie

Niedoskonałości dają o sobie znać każdego dnia? Odwiedź klinikę dr Jędras, która proponuje różnego rodzaju usługi z zakresu chirurgii plastycznej, obejmujących powiększanie piersi, plastykę powiek, a także powłok brzucha.

Derma Clinica Skuteczne Odchudzanie i Odmładzanie s.c.

Kraków, małopolskie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kliniki zajmującej się usługami związanymi z odchudzaniem i dobrym wyglądem. Dzięki nam będziesz miał o wiele łatwiej jeżeli chodzi o dobry wygląd. Gwarantujemy, że każdy klient otrzyma od nas usługi na najwyższym poziomie.

Biovitalic Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Boca Botanica to marka suplementów diety dla mężczyzn zorientowanych na poprawę funkcjonowania całego organizmu. Przy tworzeniu produktów na odchudzanie współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi dostawcami.

Centrum Stomatologii Estetycznej Galeria Uśmiechu

Kraków, małopolskie

Nasz gabinet stomatologiczny działa na terenie Krakowa. Zapewniamy szeroki zakres usług stomatologicznych, które realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów oraz z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń dentystycznych.

Albusdent.pl Centrum stomatologiczne

Kraków, małopolskie

Klinika Stomatologiczna ALBUSDENT zlokalizowana jest w Krakowie. Nasza placówka medyczna powstała w roku 2009. Zapewniamy opiekę stomatologiczną dla pacjentów dorosłych oraz dzieci. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą, endodoncją i periodontologią.

Impla Dental Clinic

Kraków, małopolskie

Klinika stomatologiczna Impla Dental Clinic Stomatologia zlokalizowana w Krakowie specjalizuje się w implantologii i regeneracji kości. Oferujemy implantację opóźnioną i natychmiastową oraz odbudowę protetyczną na implantach. Zajmujemy się również innymi dziedzinami stomatologii.