Medycyna, zdrowie , uroda - Białystok, podlaskie

Danlab Danuta Katryńska

Białystok, podlaskie

Nowoczesna firma DANLAB oferuje wysokiej jakości kompleksowy sprzęt do wyposażenia laboratoriów. Bogata oferta spełniające europejskie standardy zadowoli potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Holistic-Med

Białystok, podlaskie

Gabinet Holistic-Med proponuje duży wybór zabiegów z zakresu ginekologii oraz medycyny estetycznej. Nasza firma znajduje się w Białymstoku. Zabiegi wykonywane są bezinwazyjnie przy użyciu nowoczesnego lasera.

ARKADIA Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym zgromadzone są leki, suplementy diety, kosmetyki i środki opatrunkowe po konkurencyjnych cenach, to doskonale trafiłeś! Apteka internetowa Nowa Farmacja oferuje swoim Klientom produkty najbardziej znanych marek.

Mec Medycyna Człowiek Katarzyna Ponciło

Białystok, podlaskie

Zapewniamy realizowanie na terenie Białegostoku zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług związanych z wykonywaniem badań związanych z medycyną pracy a także psychologicznych, których zakres dostępny jest na stronie http://psychomedycyna.pl/.

Dentis s.c. M.Stepaniuk, D.Stepaniuk

Białystok, podlaskie

Zajmujemy się sprzedażą artykułów dla gabinetów stomatologicznych. Stacjonarny sklep stomatologiczny założyliśmy w 1998 roku w Białymstoku. Obecnie sprzedaż prowadzimy nie tylko w naszym firmowym salonie, ale także w sklepie internetowym.