Medycyna, zdrowie , uroda - Wrocław, dolnośląskie

Centrum Medyczne Łukasz Michalak

Wrocław, dolnośląskie

Nasze Centrum Medyczne Michalak z Wrocławia już od kilku lat swym pacjentom i pacjentkom oferuje szeroką gamę zabiegów z przeznaczeniem na twarz i ciało. Na co dzień jesteśmy w stanie przeprowadzić najwyższej jakości zabiegi kosmetologii i medycyny estetycznej.

Dolnośląskie Centrum Medyczne MEDICAL

Wrocław, dolnośląskie

Dolnośląskie Centrum Medyczne MEDICAL zajmuje się świadczeniem usług medycznych na wysokim poziomie. Przyjmują u nas neurolog, ortopeda, psychologii, lekarz medycyny pracy. Naszą specjalnością jest również rehabilitacja. Pomagamy również poszkodowanym w wypadkach drogowych.

Kliniki Ziemlewski

Wrocław, dolnośląskie

Kliniki Ziemlewski to nowoczesne placówki medyczne zajmujące się medycyną oraz ginekologią estetyczną. Sieć składa się z klinik usytuowanych w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Łodzi. Wykonujemy peelingi kosmetyczne, maseczki i inne zabiegi z zakresu kosmetologii ogólnej.

Gabinet ginekologiczny MAMED

Wrocław, dolnośląskie

Zapraszamy do gabinetu ginekologiczno połozniczego MAMED we Wrocławiu. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o maksymalny komfort podczas wizyty. Zadbamy o odpowiednią intymność tak abyś mogła poczuć się komfortowo.

Ronomed Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Przedsiębiorstwo Ronomed od lat specjalizuje się w sprzedaży kluczowych elementów wyposażenia placówek medycznych, gabinetów lekarskich i gabinetów fizjoterapeutycznych na terytorium całej Polski.

Dentysta Wrocław

Wrocław, dolnośląskie

Leśnickie Centrum Stomatologiczne znajduje się we Wrocławiu. Oferujemy wam usługi o wysokim standardzie, przy zastosowaniu nowoczesnych technik i materiałów dentystycznych.

PROCLINIC Centrum Medyczne

Wrocław, dolnośląskie

Klinika Proclinic to profesjonalna pomoc specjalistów z wielu dziedzin. W naszej klinice we Wrocławiu oferujemy porady lekarza dermatologa, lekarza laryngologa, ginekologa, chirurgaq plastycznego. Oferujemy także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej!

omniDENT - Gabinet stomatologiczny Wrocław

Wrocław, dolnośląskie

Dobry stomatolog Wrocław to prawdziwy skarb. Dobrze o tym wiemy. Swoje doświadczenie wzbogacamy nieustannie od ponad 20 lat.

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji Dagmara Woja

Wrocław, dolnośląskie

Psycholog Dagmara Woja z Wrocławia oferuje fachową pomoc dla młodzieży i dorosłych.

4 Slim Dietetyk Wrocław

Wrocław, dolnośląskie

4 Slim Dietetyk Wrocław to skuteczny specjalista w swej dziedzinie pomagający odchudzać się osobom z nadwagą. Diety odchudzające sporządzane są na podstawie diety niskoweglowodanowej.

RÓWNOWAGA Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Wrocław, dolnośląskie

Propozycja konsultacji psychologicznych realizowanych na terenie Wrocławia przez wykwalifikowanych fachowców. Wyprowadzamy z depresji, wspieramy w odkrywaniu potencjału wewnętrznego, kierujemy terapiami grupowymi, wzmacniamy poczucie wewnętrznej równowagi.

Amazing Studio - salon urody

Wrocław, dolnośląskie

Naszą specjalnością jest profesjonalna stylizacją rzęs i paznokci oraz inne usługi kosmetyczne. Nasz wykwalifikowany zespół nieustannie poszerza swoje umiejętności tak by zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.