Medycyna, zdrowie , uroda - Katowice, śląskie

Fortis Pharmaceuticals

Katowice, śląskie

Zajmujemy się w Fortis Pharmaceuticals świadczeniem profesjonalnych i specjalistycznych usług na rynku produkowania oraz dystrybuowania preparatów z rynku syropów dla dzieci. Jesteśmy w stanie zapewnić syrop na kaszel, który opiera się na skutecznym składzie.

Nałęcz Clinic

Katowice, śląskie

W naszej klinice medycyny estetycznej Nałęcz Clinic Katowice dajemy Ci gwarancję rzetelnie i w pełni bezpiecznie przeprowadzonych czynności z użyciem sprzętu i preparatów najlepszych producentów w branży medycznej i kosmetycznej.

Specjalistyczne gabinety lekarskie

Katowice, śląskie

Jeżeli są Państwo zainteresowanymi wysokiej jakości usługami medycznymi, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez Specjalistyczne gabinety lekarskie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Katowicach. W sąsiedztwie naszej placówki jest dużo miejsc parkingowych.

Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-med Katowice

Katowice, śląskie

Nasze katowickie Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne DER-MED od wielu lat zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy u siebie wielu specjalistów, przestronne, zapewniające intymność i dyskrecję gabinety.

Centrum Medyczne GeoMedical

Katowice, śląskie

W naszym Centrum medycznym GeoMedical z Katowic posiadamy jeden z najnowocześniejszych w regionie bloków operacyjnych z kompleksowo wyposażonymi i dedykowanymi do wyodrębnionych rodzajów zabiegów, salami operacyjnymi.