Medycyna, zdrowie , uroda - Gdynia, pomorskie

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa

Gdynia, pomorskie

Działamy na terenie Gdynia gdzie w naszym gabinecie Vectus Gdynia jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości zabiegi laserowe. Posiadamy nowoczesne urządzenia laserowe, które pozwalają na stosowanie zaawansowanych technologicznie i innowacyjnych metod realizowania zabiegów laserowych.

Madary AM

Gdynia, pomorskie

Madary AM to ośrodek rozwoju osobistego i duchowego w Gdyni. Pracujemy głównie ustawieniami systemowymi na bazie Helinngerowskich.

Gabinet Medycyny Estetycznej Atelier 103

Gdynia, pomorskie

Atelier 103 to nie tylko medycyna estetyczna, ale również kosmetologia lecznicza. Właściciele Atelier udowadniają, że aby być piękną nie są potrzebne eksperymenty, ale wystarczą odpowiednio dobrane zabiegi. Medycyna i zabiegi mają wspierać naturalne piękno oraz niwelować niedoskonałości.

Estelia.pl

Gdynia, pomorskie

Sklep Estelia funkcjonuje na polskim rynku od 15 lat. Sklep zajmuje się sprzedażą masową i detaliczną. Estelia.pl współdziała ze znanymi, międzynarodowymi markami z rynku kosmetyczno-perfumeryjnego.

Kosmetologia Podologia Anita Szpak

Gdynia, pomorskie

Depilacja Gdynia? Jedynie Kosmetologia Podologia Anita Szpak. Usuwanie zbędnego owłosienia w naszym gabinecie uzyskuje się na dwa sposoby – metodą woskową oraz poprzez depilację laserową.

Sandra Kupc Wyglądaj Zdrowo

Gdynia, pomorskie

Dietetyk Medyczny przekaże Państwu fachową wsparcie w dziedzinach takich jak terapie żywieniowe nadwagi i otyłości, dietoterapii chorób jak również przy zmianie nawyków żywieniowych.