Medycyna, zdrowie , uroda - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Dr Rawicki - stomatolog Bydgoszcz

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Profilaktyka stomatologiczna jest niezwykle istotna na drodze do pięknego, naturalnego uśmiechu. Istnieje bowiem wiele zagrożeń jak próchnica, choroby przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej, na które jesteśmy narażeni każdego dnia.

BienkowscyClinic.pl - Klinika Medycyny estetycznej Bydgoszcz & Częstochowa

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Nasze kliniki, które prowadzimy w Częstochowie i Bydgoszczy to gwarancja w pełni profesjonalnych rozwiązań, które dotyczą obszarów medycyny estetycznej i laseroterapii. Zapraszamy do zapoznania się z konkretnymi rozwiązaniami, które będą odpowiadać nawet najbardziej wymagającym odbiorcom.

Instytut Genetyki Sądowej Jolanta Powierska-Czarny

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Genetico- wykonanie skutecznych badań genetycznych.

Klinika dentystyczna Schelldent

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Klinika dentystyczna Schelldent zaprasza na leczenie kanałowe, leczenie wad zgryzu, chorób przyzębia oraz na bezbolesne leczenie, bezinwazyjne wszczepianie implantów.

Dor - Med

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Ten adres przybliży sylwetkę naszej firmy – profesjonalnego producenta rozwiązań w zakresie protetyki słuchu. Jako marka mamy największe doświadczenie, ponieważ byliśmy jednymi z pionierów w branży na skalę naszego kraju. Zachęcamy bardzo serdecznie do kontaktu z nami.

Opieka dla osób starszych za granicą.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Jesteś pomocny i cenisz sobie pracę z drugim człowiekiem? Podejmij pracę w charakterze opiekunki do osób starszych w Niemczech lub Luksemburgu. Firma Frigga oferuje legalne zatrudnienie w stabilnej firmie, bardzo dobre warunki pracy oraz pomoc koordynatorów w kraju i za granicą.

Klinika Bieńkowscy Esteticmed.pl

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Bieńkowscy Esteticmed.pl to kliniki medycyny estetycznej oferujące szeroki wachlarz zabiegów odmładzających i upiększających. Marka istnieje od 2011 roku i posiada oddział w Częstochowie oraz Bydgoszczy. Nasza sieć powstała z połączenia gabinetów, które działały od 2002 roku.

Sklep EcoWorld

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Ecoworld24 to przestrzeń, która powstała z myślą o wszystkich osobach prowadzących zdrowy tryb życia. Każdy zainteresowany znajdzie tam liczne grono naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała.

Dentysta Blask Uśmiechu

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Nasz gabinet stomatologiczny prowadzimy wiele lat. Przez ten czas zmierzamy do podnoszenia komfortu pobytu pacjenta w naszym gabinecie. Nasz zespół wciąż podnosi kwalifikacje poprzez szkolenia, sympozja, kursy. Mamy świadomość, że poszerzanie już zdobytej wiedzy jest konieczne do rzetelnej pracy.

Judek Jacek, dr weterynarii

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

''Pieszczoch'' to nasza naszego gabinetu weterynaryjnego. Zakres usług jaki proponujemy Państwa zwierzakom jest bardzo szeroki (jeżeli chcecie się z nim dokładnie zapoznać, prosimy o odwiedzenie strony).

Centrum medyczne Bieńkowski

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

W naszym centrum medycznym usuwamy większość problemów z wyglądem. Polecamy pacjentom nie tylko chirurgię plastyczną, ale także dział zabiegów ortopedycznych i ofertę ginekologii estetycznej.

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Magdalena Oczki

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Magdalena Oczki to wykwalifikowany psychoterapeuta oferujący szeroki zakres usług zarówno dla młodzieży, jak i osób dorosłych.

Usuwanie tatuażu

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Studio Urody SkinMed - dermatologia estetyczna

Salon Optyczny - Świat Okularów

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Korzystając z usług naszych salonów optycznych zlokalizowanych w kilku miejscach w Toruniu i Bydgoszczy mogą Państwo liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę. Badania wzroku, duży wybór oprawek, szkieł i soczewek kontaktowych, fachowe doradztwo i porady z zakresu szeroko pojętej profilaktyki.