Medycyna, zdrowie , uroda - Gdańsk, pomorskie

Clinica Dermatologica Dr. Igor Michajłowski

Gdańsk, pomorskie

Clinica Dermatologica to możliwość szybkiego i skutecznego leczenia chorób, które często są bardzo uciążliwe dla pacjentów. Mowa tutaj o chorobach skóry, np. Łuszczyca, trądzik, zakażenia wirusowe, choroby naczyniowe.

Wmed.com.pl

Gdańsk, pomorskie

Wmed oferuje leczenie dolegliwości związanych z gastroenterologią, proktologią, endoskopią oraz zabiegów chirurgicznego. Specjalistyczna Praktyka Lekarska funkcjonuje na terenie Gdańska.

Indywidualna Praktyka Lekarska Hanna Jasińska

Gdańsk, pomorskie

Gwarantujemy naszym klientom w ramach usług naszej kliniki stomatologicznej wysokiej jakości usługi związane z zabiegami dentystycznymi. Zapewniamy między innymi leczenie zachowawcze, które pozwala na leczenie powstałych ubytków próchnicowych zarówno u dzieci jak i u dorosłych.

Krzesełko schodowe

Gdańsk, pomorskie

Wanmed - sprzęt medyczny do rehabilitacji

E-wenerolog.pl

Gdańsk, pomorskie

3. Laboratorium Academic Lab zajmujące się nowoczesną diagnostyką molekularną i immunologiczną oferuje możliwość przeprowadzenia testów wykrywających wiele chorób wenerycznych online. Na naszej stronie e-wenerolog.pl mogą Państwo zamówić zestaw pobraniowy.

Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski

Gdańsk, pomorskie

Clinica Cosmetologica to bogata oferta zabiegów profesjonalnej kosmetologii, odmładzających i laserowych oraz masaży. Placówka zlokalizowana jest w Gdańsku-Wrzeszczu. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych kosmetologów, którzy korzystają z konsultacji dermatologów.

Vectus Gdańsk

Gdańsk, pomorskie

Zapewniamy na terenie Gdańska szeroki zakres zabiegów depilowania ciała. Nasza firma Vectus oferuje depilację, która realizowana jest z wykorzystaniem urządzenia laser palomar vectus gdańsk, co pozwala nam oferować doskonałe efekty realizowanej depilacji.