Medycyna, zdrowie , uroda - Gdańsk, pomorskie

Clinica Dermatologica Dr. Igor Michajłowski

Gdańsk, pomorskie

Clinica Dermatologica to możliwość szybkiego i skutecznego leczenia chorób, które często są bardzo uciążliwe dla pacjentów. Mowa tutaj o chorobach skóry, np. Łuszczyca, trądzik, zakażenia wirusowe, choroby naczyniowe.

Wmed.com.pl

Gdańsk, pomorskie

Wmed oferuje leczenie dolegliwości związanych z gastroenterologią, proktologią, endoskopią oraz zabiegów chirurgicznego. Specjalistyczna Praktyka Lekarska funkcjonuje na terenie Gdańska.

Prive

Gdańsk, pomorskie

Jeżeli poszukujecie miejsca, gdzie dobrze się poczujecie i gdzie możecie wykonać prestiżowe zabiegi kosmetyczne to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy między innymi nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej czy też wampirzy lifting i inne zabiegi kosmetyczne.

Bikor Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Jeżeli interesuje Cię puder ryżowy, zapoznanie się z naszymi propozycjami jest koniecznością. Jeśli chodzi o szczegóły, trudno coś powiedzieć, ponieważ kierujemy się zasadą, wedle której piękno jest nieskończone (a dokładnie rzecz ujmując, formy piękna).

HANDPROJECT Clinic

Gdańsk, pomorskie

Szukasz odpowiedzi na pytanie, jak przebiega leczenie łokcia golfisty? Zamiast zastanawiać się nad leczeniem, jak najszybciej zwróć uwagę na naszą działalność. Można powiedzieć, że nasza pomoc jest dokładnie tym, czego teraz potrzebujesz.

Indywidualna Praktyka Lekarska Hanna Jasińska

Gdańsk, pomorskie

Gwarantujemy naszym klientom w ramach usług naszej kliniki stomatologicznej wysokiej jakości usługi związane z zabiegami dentystycznymi. Zapewniamy między innymi leczenie zachowawcze, które pozwala na leczenie powstałych ubytków próchnicowych zarówno u dzieci jak i u dorosłych.

Krzesełko schodowe

Gdańsk, pomorskie

Wanmed - sprzęt medyczny do rehabilitacji

E-wenerolog.pl

Gdańsk, pomorskie

3. Laboratorium Academic Lab zajmujące się nowoczesną diagnostyką molekularną i immunologiczną oferuje możliwość przeprowadzenia testów wykrywających wiele chorób wenerycznych online. Na naszej stronie e-wenerolog.pl mogą Państwo zamówić zestaw pobraniowy.

Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski

Gdańsk, pomorskie

Clinica Cosmetologica to bogata oferta zabiegów profesjonalnej kosmetologii, odmładzających i laserowych oraz masaży. Placówka zlokalizowana jest w Gdańsku-Wrzeszczu. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych kosmetologów, którzy korzystają z konsultacji dermatologów.

Vectus Gdańsk

Gdańsk, pomorskie

Zapewniamy na terenie Gdańska szeroki zakres zabiegów depilowania ciała. Nasza firma Vectus oferuje depilację, która realizowana jest z wykorzystaniem urządzenia laser palomar vectus gdańsk, co pozwala nam oferować doskonałe efekty realizowanej depilacji.