Medycyna, zdrowie , uroda - Warszawa, mazowieckie

Centrum Laryngologii Mille Medica

Warszawa, mazowieckie

Laryngolog to jeden z najczęściej odwiedzanych specjalistów w świecie medycyny. Dlaczego? Otóż przypadłości w tym zakresie jest tak naprawdę bardzo dużo. Jak to możliwe?

Joanna Telichowska-Jakowska

Warszawa, mazowieckie

W Dental Avenue jesteśmy w stanie zapewnić leczenie realizowane przez zespół doświadczonych specjalistów z poszczególnych dziedzin stomatologicznych, co pozwala zapewnić bezpieczne oraz skuteczne leczenie.

Gabinet Rehabilitacji Dzieci i Niemowląt

Warszawa, mazowieckie

Zapewniamy w naszym Gabinecie Rehabilitacji Dzieci i Niemowląt świadczenie profesjonalnych oraz specjalistycznych usług na rynku prowadzenia terapii dla dzieci w różnym wieku.

Psychoterapia Co Tam?

Warszawa, mazowieckie

Na naszej stronie znajdziesz wiele powodów, dla których warto zainteresować się świadczoną przez nas pomocą psychologiczną. Nie jest tajemnicą, że przede wszystkim w terapii chodzi o zrozumienie i stworzenie komfortowych warunków do przepracowania wspólnie różnych wyzwań.

Kristalum Twój Gabinet Stomatologiczny

Warszawa, mazowieckie

Kristalum to profesjonalny gabinet stomatologiczny w Warszawie oferujący szeroki zakres usług z kategorii takich jak ortodoncja (dziecięca i dla dorosłych), chirurgia stomatologiczna, stomatologia lecznicza oraz protetyka. Gabinet Kristalum zajmuje się m.in.

Psycholog Jolanta Szczepaniak

Warszawa, mazowieckie

Psycholog Jolanta Szczepaniak z Warszawy zaprasza do gabinetu na Muranowie. Specjalizuję się w problemach rodziny i par oraz problemach wynikających z uzależnień. Od lat służę wsparciem psychologicznym i terapeutycznym rodzinom i parom przechodzącym kryzys.

ORTO-FAN® Michał Zdybel

Warszawa, mazowieckie

Grupa Orto-Fan działa w trzech obszarach. Pierwszy to organizacja specjalistycznych kursów i konferencji dla stomatologów i ortodontów. Druga to sprzedaż specjalistycznych produktów dla stomatologów i ortodontów, jak również materiałów dla protetyków.

Euro-Med Grażyna Balcer

Warszawa, mazowieckie

Zespół specjalistów- lekarzy oświadczy na terenie Warszaw i najbliższych okolic usługi związane ze specjalistycznym odtruciem alkoholowym. Pomoc świadczona jest przez całą dobę, a pacjenci mogą liczyć na szybką i skuteczną pomoc. Na stronie internetowej odtruwamy.

Szałwińscy Stomatologia

Warszawa, mazowieckie

Dentysta Ursynów? Znalazłeś nas! Czym się charakteryzujemy? Przede wszystkim szybką rejestracją oraz systemem rabatowym, który pozwoli zaoszczędzisz Tobie na usługach dentystycznych. Nie będziesz musiał poświęcać nam wiele czasu, aby się z nami umówić. Zrobimy to bardzo szybko.

Dental Gallery

Warszawa, mazowieckie

Dental Gallery to rodzinna praktyka stomatologiczna. Przyjmujemy najmłodszych oraz dorosłych pacjentów w Warszawie – Bemowo. Wykonujemy odbudowy zębów. Używamy najwyższej jakości wypełnień. Wszczepiamy implanty.

SkinClinic - Klinika Medycyny Estetycznej

Warszawa, mazowieckie

Chcecie mieć Państwo o wiele bardziej atrakcyjny wygląd? W takim razie ujędrnianie skóry, modelowanie sylwetki, zabiegi odmładzające, leczenie otyłości oraz chociażby mezoterapia - cała oferta na stronie internetowej, są jak najbardziej godne dużego zainteresowania.

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej

Warszawa, mazowieckie

Ciesząca się licznymi pozytywnymi rekomendacjami na temat swojej działalności warszawska klinika Sthetic posiada długoletnie doświadczenie oraz praktykę w branży usług kosmetycznych i zabiegów estetycznych.

Styczen

Warszawa, mazowieckie

Gabinetów medycyny estetycznej jest bardzo wiele. Niestety nie wszystkie są prowadzane poprzez dyplomowanych lekarzy. Ja ze swojej strony chcę zagwarantować, że w moim gabinecie pracują jedynie dyplomowani fachowcy, nie zatrudniamy osób nie mających edukacji i doświadczenia.

Doktor Styczen

Warszawa, mazowieckie

Proponujemy Państwu wykonanie wysokospecjalistycznego zabiegu mezoterapii. Zabieg ten jest stosowany na kilka problemów, między innymi mnie jędrną skórę, trądzik i inne problemy. My ze swojej strony prowadzimy pacjenta przez każdy stopień zabiegu, przez wszystkie procesy.

Studio Stomatologiczne

Warszawa, mazowieckie

Endodoncja Wola, Warszawa to jedna z wielu dziedzin stomatologii oferowana w Studio Stomatologicznym – klinice, które nade wszystko stawia komfort i poczucie bezpieczeństwa pacjentów.

BemowoDental Clinic

Warszawa, mazowieckie

Zapraszamy do naszego profesjonalnego gabinetu dentystycznego w którym oferujemy naszym pacjentom szeroka ofertę w bardzo korzystnej cenie. Gwarantujemy Państwu zadowolenie z naszych usług oraz pomoc w doborze odpowiedniego leczenia. Nasze gabinety są profesjonalnie wyposażone w najnowszy sprzęt.

Klinika Ambroziak

Warszawa, mazowieckie

Klinika Ambroziak specjalizuje się w medycynie estetycznej oraz ma wieloletnie doświadczenie w zakresie zabiegów estetycznych. Warszawska Klinika funkcjonuje od 14 lat i oferuje zabiegi z branży medycyny estetycznej, dermatologii klinicznej, chirurgii plastycznej i naczyniowej, ginekologii estetyczn

Centrum Psychoterapii BenMed

Warszawa, mazowieckie

Nasze centrum psychoterapii warszawa BenMed jest w stanie zapewnić szeroki wsparcie psychologiczne dla osób mających różne problemy emocjonalne czy psychologiczne. Jesteśmy w stanie zapewnić usługi realizowane przez różnych specjalistów, co pozwala nam oferować kompleksową opiekę.