Medycyna, zdrowie , uroda - Szczecin, zachodniopomorskie

Indywidualna Praktyka Lekarska Jacek Sieredziński

Szczecin, zachodniopomorskie

W ramach oferty, którą zapewniam na terenie województwa zachodniopomorskiego, gwarantuję wykonanie profesjonalnych badań USG. Za pośrednictwem sieredzinski.pl można wygodnie sprawdzić zakres realizowanych badań.

Brodkiewicz & Skibicka Medical Center

Szczecin, zachodniopomorskie

Wszystkim zainteresowanym bardziej atrakcyjnym wyglądem - mówimy o takich zabiegach upiększających jak między innymi kriolipoliza, laseroterapia, peeling medyczny, toksyna botulinowa czy mezoterapia igłowa, chcielibyśmy polecić kontakt z Kliniką Brodkiewicz & Skibicka Medical Center.

Stomatologia Kaszubska

Szczecin, zachodniopomorskie

Profesjonalizm i wiedza, w gabinecie stomatologicznym Kaszubska zadbamy o twój zdrowy i piękny uśmiech

Naturalne kosmetyki - Clochee.

Szczecin, zachodniopomorskie

Naturalne kosmetyki to nie nowość na naszym rynku. Od lat przemysł kosmetyczny jest niesamowicie zainteresowany tą gałęzią. W naturze drzemie ogromna siła i potencjał, jednak nie do końca jeszcze człowiek potrafi wszystko okiełznać i wydobyć to, co dla niego najważniejsze i najkorzystniejsze.

Okulistyka Kaszubska

Szczecin, zachodniopomorskie

Nasza gabinet okulistyczny od wielu lat działa na terenie Szczecina.

Gabinet kosmetyczny Revitalis

Szczecin, zachodniopomorskie

Z wielką przyjemnością zachęcam do odwiedzenia mojego Gabinetu Kosmetycznego Revitalis. Jeżeli interesują Cię najpopularniejsze zabiegi to proponuję zainteresować się zabiegami na twarz, szyję i dekolt.

Spółka Cywilna Andrzej Królicki, Tomasz Kochanowski Laser Clinic

Szczecin, zachodniopomorskie

W centrum Szczecina stworzyliśmy nowoczesną klinikę Laser Clinic, której specjalnością jest leczenie wszelkich chorób skórnych i dolegliwości natury dermatologicznej. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką paletę zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki nam poczujesz się pięknie, młodo i szczęśliwie.

DepiLab Szczecin Centrum

Szczecin, zachodniopomorskie

Zapraszamy do przyjrzenia się z bliska ofercie DepiLab. Nasze salony to nowoczesna depilacja laserowa realizowana w pełni bezpiecznie z zachowaniem kryteriów najwyższej jakości.

Ośrodek Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych dr Alicja Hess-Leońska

Szczecin, zachodniopomorskie

Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują wsparcia profesjonalnego psychologa albo zaawansowanej psychoterapii. Nasz ośrodek znajduje się w Szczecinie. Z pacjentami na co dzień pracują psycholodzy kliniczni, wykwalifikowani psychoterapeuci oraz lekarze psychiatrii.

Mediklinika Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Strona internetowa nowoczesnej kliniki usytuowanej w Szczecinie. Jest to jedna z najstarszych klinik świadczących prywatną opiekę medyczną na tym obszarze. Oferuje szeroki zakres usług, w tym dotyczących ginekologii, hematologii czy dermatologii.

Balticmed Przychodnia sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

BalticMed to profesjonalna przychodnia medyczna ze Szczecina. Zapewniamy konsultacje z lekarzami rodzinnymi, a także pediatrami na NFZ. Dysponujemy zapleczem diagnostycznym oraz laboratorium, co pozwala na kompleksową opiekę pacjenta.