Medycyna, zdrowie , uroda - Poznań, wielkopolskie

Salon Kosmetyczny Beauty Factory

Poznań, wielkopolskie

W naszym salonie urody z Poznania Beauty Factory – Fabryka Urody mogą Państwo zdecydować się na szereg zabiegów przeprowadzanych przez specjalistów w swym zawodzie. Oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki, makijaż permanentny czy też fachowe masaże lecznicze i relaksacyjne.

RMJ Radosław Schulz

Poznań, wielkopolskie

Zdrowapolka.pl to wyjątkowy sklep, którego asortyment zainteresuje wszystkie osoby, które chcą żyć zdrowo. Bogaty asortyment zadowoli potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy szukają sprawdzonych produktów o najwyższych standardach jakości w atrakcyjnych cenach.

Centrum Uśmiechu Dziecka Montessori

Poznań, wielkopolskie

Centrum Montessori zaprasza na terapię dla dzieci, zagrożonych dysleksją oraz z diagnozą dysleksji i terapię ręki. W ofercie ma zajęcia z integracji sensorycznej, bilateralnej, rehabilitację metodą NDT-Bobath, oraz konsultacje z psychologiem dziecięcym.

Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej Agnieszka Majewska

Poznań, wielkopolskie

MediArt Clinic to miejsce, w którym można osiągnąć wewnętrzną równowagę, poczucie piękna, młodości i zdrowia. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że klinika jest w stanie świadczyć usługi z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii estetycznej na najwyższym, światowym poziomie.

Centrum Badań DNA Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Centrum Badań DNA to ośrodek oferujący usługi różnorakiego obszaru. Firma uruchomiona została i prowadzona jest przez uczonych biotechnologów.

Ośrodek Psychoterapii Pomarańczowe Ja

Poznań, wielkopolskie

Prowadzimy w Poznaniu ośrodek wsparcia psychologicznego. Macie u nas Państwo do dyspozycji psychoterapeutów, pedagogów, trenerów osobistych (coaching), psychologów. Proponujemy rozpoczęcie terapii indywidualnych lub dołączenie do kierowanych przez nas grup terapeutycznych.

Audio Lab

Poznań, wielkopolskie

ODwiedź stronę internetową Audio Lab i przekonaj się sam, jak wiele oferuje firma!

Art Massage Gabinet Masażu Dorota Kuzan

Poznań, wielkopolskie

Profesjonalny masaż relaksacyjny i leczniczy w gabinecie lub w miejscu pracy na terenie Poznania lub jego okolic.

Esthetic Solutions AT

Poznań, wielkopolskie

Dermatic to portal, w którym mogą Państwo zakupić sprzęty do zabiegów a także tworzywa z których korzysta się w branży medycznej.

MediArtInstytut.pl - Medycyna Estetyczna Poznań

Poznań, wielkopolskie

Zapewniamy Państwu profesjonalne zabiegi z działu medycyny i stomatologii estetycznej. Specjalizujemy się również w przywracaniu właściwego wyglądu narządom płciowym. Wypełniamy wargi sromowe, prowadzimy ich rewitalizację i powiększamy punkt G przy zastosowaniu kwasu hialuronowego.