Medycyna, zdrowie , uroda - Łódź, łódzkie

Verum Tomasz Olejniczak

Łódź, łódzkie

Bezdech senny? To przypadłość, której nie powinniśmy lekceważyć, dlatego warto odwiedzić sklep internetowy Respimed, który na wirtualnych półkach posiada sprawdzone aparaty opatrzone marką renomowanych producentów, takich jak Philips.

Catering dietetyczny Afterfit

Łódź, łódzkie

Specjalizujemy się w naszej firmie AfterFit w realizowaniu posiłków dietetycznych. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić możliwość dowolnego dobierania posiłków do diet.

Laserdent

Łódź, łódzkie

W naszej przychodni posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług związanych z chirurgią laserową. Zapewniamy naszym pacjentom kompleksową oraz profesjonalną opiekę oraz wykonanie nowoczesnych zabiegów. Specjalizujemy się w implantologii.

Wapteka

Łódź, łódzkie

Wapteka to apteka internetowa.

Anvita Dr Marta Tazbir

Łódź, łódzkie

10. Szukasz godnej zaufania kliniki dermatologii estetycznej? Sprawdź ofertę Centrum Laseroterapii i Dermatologii Estetycznej ANVITA. Centrum znajduje się w Łodzi przy ul. Smoczej 2. Wykonasz tutaj między innymi zabiegi pozbywania się rozstępów.

Laser DeLux

Łódź, łódzkie

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa posiada w swojej ofercie różnego rodzaju zabiegi laserowe. Firma korzysta jedynie ze sprawdzonych urządzeń, które posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i atesty, dzięki czemu są bezpieczne. Dokładne informacje znajdziesz na stronie internetowej: http://www.

Perfumy - Sklep Promesse

Łódź, łódzkie

Perfumeria internetowa Promesse posiada ogromny wybór asortymentów. Oferujemy oryginalne perfumy i wody toaletowe takich marek jak Beyonce, Lancome, Kenzo a także kosmetyki, zarówno do pielęgacji twarzy i ciała oraz makijażu np Lancome. Oferujemy Państwu luksusowe produkty w niskiej cenie.

JMC Medycyna i Stomatologia

Łódź, łódzkie

JMC to Nowoczesna Przychodnia Specjalistyczna w Łodzi, oferująca wysokiej jakości usługi medyczne i stomatologiczne. Jeśli jesteś już zmęczony szukaniem odpowiedniej placówki to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

sklep.bechtold.pl

Łódź, łódzkie

Interesuje Cię sklep, w którym można znaleźć wózek na sprzęt medyczny? Jeśli interesuje Cię wózek na sprzęt medyczny, warto zwrócić uwagę na naszą ofertę. Co do szczegółów, najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne zapoznanie się z ofertą (proponujemy różne wózki, co tu więcej dodawać).

Klinika Tazbir

Łódź, łódzkie

W klinice Tazbir każdy pacjent spotyka się z hoolistycznym spojrzeniem na piękno oraz indywidualnym podejściem. Wszystkie osoby otrzymują również propozycje kompleksowych terapii tworzonych w trosce o piękno, zdrowie i doskonałe samopoczucie.

DiMedical

Łódź, łódzkie

Prowadzone przez nas Centrum Medycyny Klinicznej i Estetycznej DiMedical z Łodzi jest nowoczesnym ośrodkiem, który pomaga swym pacjentom w zakresie wielu dziedzin medycyny i kosmetyki. W naszej ofercie znajduje się laseroterapia, medycyna estetyczna, kosmetologia, trychologia.

Gabinet Stomatologiczny Ollident - Aleksandra Rydzyńska

Łódź, łódzkie

Prowadzimy centrum dentystyczne na terenie łodzi. Przedstawiamy klasyczne i laserowe zabiegi stomatologiczne, specjalizujemy się w wybielaniu zębów martwych i rekonstrukcji najpoważniejszych ubytków występujących na poziomie jamy ustnej. Ponadto prezentujemy bogaty dział medycyny estetycznej.