Chrzanów, małopolskie

Wynajem Limuzyn, Chrzanów

Chrzanów, małopolskie

Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie wynajmu Limuzyn wraz z kierowcą, do obsługi wszelkiego rodzaju imprez takich jak: śluby, spotkania biznesowe, imprezy okolicznościowe, studniówki, wyjazdy na lotnisko, wieczory kawalerskie i panieńskie, zjazdy, promocje, pokazy, trasy koncertowe,vip i inne wg zamówienia klienta, jednym słowem wszędzie tam gdzie potrzebny jest prestiż i luksusowy samochód.

48 Media

Chrzanów, małopolskie

Firma 48 Media zajmuje się kompleksową obsługą firmy w Internecie.

CMS Joomla dla Biznesu

Chrzanów, małopolskie

CMS Joomla Dla Biznesu - agencja 48Media oferuje nowoczesne strony internetowe tworzone na bazia Joomla – od prostych stron wizytówkowych po zaawansowane serwisy.

Nowak Jacek Kompleksowa obsługa wesel i imprez towarzyskich

Chrzanów, małopolskie

Zajmujemy się kompleksową obsługą wesel i imprez okolicznościowych w woj. śląskim oraz małopolskim. Firma „Kompleksowa Obsługa Wesel i Imprez Towarzyskich Jacek Nowak” zapewnia wynajem zestawy stołowej, kompleksowy catering i obsługę kelnerską.

Michalik Janusz Gabinet Urologiczny

Chrzanów, małopolskie

Zapraszam serdecznie do mojego salonu urologicznego znajdującego się w Chrzanowie. Obecnie przyjmują także w Wadowicach. Dysponuje bardzo nowoczesnym sprzętem, który umożliwia mi realizację usług pomocy z wielu różnych chorób urologicznych.

Tłumaczalnia.pl

Chrzanów, małopolskie

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego i ukraińskiego Wanda Konior oferuje tłumaczenia online dokumentów z języka rosyjskiego i ukraińskiego na polski, a także porady i pomoc dla cudzoziemców w Polsce.

Pośrednictwo Pracy Ewa Majdak

Chrzanów, małopolskie

Praca-chrzanow.info to portal pracy, który został stworzony dla mieszkańców Chrzanowa, w tym dla pracodawców i pracowników. Zawartość portalu to ogłoszenia o pracę. Zamieszczenie ogłoszeń może mieć miejsce po zarejestrowaniu się w serwisie.