Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

Ośrodek Wczasowy Dziennikarzy NEST - LUBICZ

Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

Zapraszamy do Ośrodka Wczasowego Dziennikarzy NEST - LUBICZ, położonego w malowniczej dzielnicy Kudowa Zdrój - Jakubowice na wysokości ok 600 m n.p.m., ok. 3 km od centrum miasta Kudowy Zdrój i parku zdrojowego. W skład ośrodka wchodzą 3 budynki z miejscami noclegowymi (pokoje 1, 2 i 3-osobowe oraz apartamenty). W ośrodku znajduje się drink-bar, sala konferencyjna na 70 osób i sala balowa. Jedną z naszych wielu zalet jest doskonała domowa kuchnia. Miła atmosfera i fachowa obsługa gwarantują idealne warunki do wypoczynku. Ośrodek położony jest na czarnym i czerwonym szlaku turystycznym, co stanowi świetną bazę wypadową dla pieszych wycieczek w kierunku Błędnych Skał, Szczelińca, Pstrążnej, Czermnej, Bukowiny i Kudowy Zdrój. Zimą są tu idealne warunki do uprawiania narciarstwa (400m od ośrodka znajduje się wyciąg narciarski). Istnieje również możliwość zorganizowania wycieczek, biesiad przy ognisku, dyskotek i wielu innych atrakcji na życzenie.

Usługi Hydrauliczne SHEVA Piotr Szewa

Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

Firma Usługi Hydrauliczne SHEVA z Kudowy Zdroju proponuje profesjonalne usługi w zakresie montażu, serwisu i modernizacji wszelkiego rodzaju instalacji - hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych, a także klimatyzacji, ogrzewania podłogowego, przydomowych oczyszczalni ścieków.

Trans-bus

Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

Trans-bus zajmuje się transportem indywidualnym oraz zbiorowym zorganizowanych grup.

Villa Venus

Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić Państwa do luksusowej Villi położonej w samym „sercu” przepięknego uzdrowiska - Kudowy Zdroju. Villa Venus to nowocześnie i komfortowo wyposażony obiekt, w którym zawsze panuje miła atmosfera . Gwarantujemy wysoki standard pokoi oraz rozsądne ceny. Usytuow