Gdańsk, pomorskie

Gormat

Gdańsk, pomorskie

Gormat - serwis AGD! Naszym głównym zadaniem jest naprawa sprzętu znajdującego się w gospodarstwie domowym: lodówki, zmywarki, pralki, kuchenki gazowe i elektryczne.

Scandinavian

Gdańsk, pomorskie

Scandinavian Express jest specjalistą w spedycji i przewozie towarów.

Usługi Geodezyjne Marcin Świąder

Gdańsk, pomorskie

Usługi Geodezyjne Marcin Świąder z Gdańska to nasza firma, która może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem na rynku. Ze swej strony klientom proponujemy między innymi geodezyjne pomiary sytuacyjno - wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne.

Expres-auto.pl - Wypożyczalnia samochodów

Gdańsk, pomorskie

W Expres Auto wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Clinica Dermatologica Dr. Igor Michajłowski

Gdańsk, pomorskie

Clinica Dermatologica to możliwość szybkiego i skutecznego leczenia chorób, które często są bardzo uciążliwe dla pacjentów. Mowa tutaj o chorobach skóry, np. Łuszczyca, trądzik, zakażenia wirusowe, choroby naczyniowe.

Bit Logistics

Gdańsk, pomorskie

Bit Logistics to nowoczesna firma, która specjalizuje się w usługach logistyczno-spedycyjnych obejmujące transport drogowy krajów europejskich.

Fota-Groblewski

Gdańsk, pomorskie

Salony Fota Groblewski specjalizują się w oferowaniu nowych aut marki Audi oraz VW. Spółka powstała w 2011 roku w wyniku połączenia dwóch menedżerów: Fota oraz Groblewski

Albex - gadżety reklamowe

Gdańsk, pomorskie

Zlokalizowana w Gdańsku firma Albex wykona dla Państwa gadżety reklamowe z nadrukiem. Do wyboru jest wiele gadżetów, a pełna oferta znajduje się w katalogu zamieszczonym na stronie.

Solace sp. z o. o.

Gdańsk, pomorskie

Solace to Kancelaria Odszkodowawcza, która działa od 2009 roku - pomagamy w uzyskaniu odszkodowania zainteresowanym z całego kraju. Dzięki temu, iż na terenie całego kraju mamy mobilnych przedstawicieli, nie będziecie musieli Państwo czekać długo na kontakt.

Emir Ewa Muszyńska

Gdańsk, pomorskie

Sięgając po ofertę naszego biura rachunkowego możecie liczyć na profesjonalną pomoc w prowadzeniu firmowej księgowości. Posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie, zajmujemy się tą branżą już od bardzo dawna.

Wmed.com.pl

Gdańsk, pomorskie

Wmed oferuje leczenie dolegliwości związanych z gastroenterologią, proktologią, endoskopią oraz zabiegów chirurgicznego. Specjalistyczna Praktyka Lekarska funkcjonuje na terenie Gdańska.

Bkr Media Karolina Kondek

Gdańsk, pomorskie

Korzystając z usług Biura Kreacji Reklamy z siedzibą w Gdańsku klienci z pewnością będą zadowoleni. Firma jest w stanie wykonać na przykład projekt strony internetowej, przeprowadzić pozycjonowanie stron, czy też zająć się przygotowaniem oraz poprowadzeniem kampanii Google AdWords.

Maleomi.pl

Gdańsk, pomorskie

Maleomi to sklep, w którym znajdziecie Państwo najlepsze produkty do domu. Dobieramy do oferty szklanki z podwójnymi ściankami, luksusowe zaparzacze do herbaty, piękne filiżanki. Mamy również bardzo ciekawie wyglądające dzbanki z wkładem na lód, słoiki z uchwytem i słomką, puchary do deserów.

CUBE Office Park

Gdańsk, pomorskie

CUBE OFFICE PARK proponuje kontrahentom możliwość wynajęcia powierzchni dla biznesu. Przygotowaliśmy dużą liczbę możliwości w zakresie wynajmowanych modułów, co sprawia, że mamy gwarancję, że każdy kontrahent z łatwością dostosuje propozycję do indywidualnych wymagań.

Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Apostolstwa Katolickiego

Gdańsk, pomorskie

Od 1838 roku istnieje nasze zgromadzenie sióstr misjonarek apostolstwa katolickiego. Głównymi cechami naszej działalności jest niesienie chwały bożej, pogłębianie miłości, wiary, wzmacnianie miłości. Działamy także w zakresie misji w takich krajach jak Rwanda, Kongo, Rosja, Ukraina i wiele więcej.

Autoteka - Ubezpieczenia Gdańsk

Gdańsk, pomorskie

Ubezpieczenia OC, AC, NNW, Assistance.. różnorodność to słowo, które idealnie odzwierciedla działanie firmy Autoteka od lat specjalizującej się w usługach z zakresu ubezpieczeń. Szerokie zainteresowanie naszych klientów jest efektem niezwykle bogatej oferty, która stale się powiększa.

Kancelaria Brokerska - usługi brokerskie

Gdańsk, pomorskie

Kancelaria Brokerska zaprasza do skorzystania ze swojej interesującej oferty, polegającej na świadczeniu profesjonalnych usług brokerskich w zakresie ubezpieczeń. Swoją działalność prowadzi na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z rozległą wiedzą ubezpieczeniowo-prawną tworzą gwarancję najwyższej jakości obsługi. Decydując się na skorzystanie z usług kancelarii mogą Państwo liczyć na optymalne warunki umowy ubezpieczeniowej, kompleksowe doradztwo oraz reprezentowanie własnych interesów wobec zakładów ubezpieczeń, na przestrzeni zawierania i wykonywania umowy. Dzięki temu nawet osoby nie mające doświadczenia w tym zakresie podołają uniknąć pomyłek i niedopatrzeń, i bez trudu wybiorą sprzyjającą ofertę. Kancelaria Brokerska wesprze Państwa w zakresie wielu rodzajów ubezpieczeń, między innymi mienia, kontraktów, czy też odpowiedzialności cywilnej.

Pracownia Projektowa Dorota Sachajko

Gdańsk, pomorskie

Dorota Sachajko Pracownia Projektowa mieszcząca się w mieście Gdańsk to niezwykle ceniona agencja projektowa i architektoniczna, która od kilkunastu lat dba o rozwój regionu Trójmiasta pod względem architektonicznym.

Hotel Hanza

Gdańsk, pomorskie

Hotel Hanza to hotel w Gdańsku doskonale skomunikowany z dworcem kolejowym, portem promowym i międzynarodowym portem lotniczym.

TOR Industries

Gdańsk, pomorskie

TOR-Industries powstało w roku 2013. Nasza firma zajmuje się sprzedażą urządzeń które ułatwiają pracę magazynach oraz warsztatach.