Mielec, podkarpackie

Kartago Bartłomiej Maryniak

Mielec, podkarpackie

Firma Ewerest działa na rynku nieprzerwanie od kilka lat i oferuje swoim klientom przewody hydrauliczne, czyszczenie hydrodynamiczne oraz markowy sprzęt od firmy Kacher. Wynajmujemy również podnośniki oraz pomagamy naszym klientom w doborze najlepszych rozwiązań dla ich potrzeb.

„WABEX” Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Specjalizując się w produkcji części do młynów, WABEX oferuje szeroki asortyment produktów o wysokiej jakości, które z powodzeniem sprawdzają się w różnych gałęziach przemysłu.

F.P.H.U. Perła s.c.

Mielec, podkarpackie

Czas rozejrzeć się za materacami? W takiej sytuacji warto zwrócić uwagę na nasze propozycje. Dlaczego nasze materace do łóżek są warte zainteresowania? Zacznijmy od tego, że wszelkie obawy o jakość są bezpodstawne. Co więcej, o ceny też nie musisz się martwić.

Ewerest Mirosław Jachym

Mielec, podkarpackie

Czyszczenie hydrodynamiczne to metoda, która staje się coraz bardziej popularna i pełni ważną rolę w sektorze przemysłu i budownictwa. Firma Ewerest świadczy usługi czyszczenia tą metodą, również w zakresie prac wysokościowych, wykonywanych metodą alpinistyczną.

RAMS BOARDS Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Ramsboards jest doświadczonym i niezawodnym dostawcą rozwiązań w zakresie oznakowania bezpieczeństwa i informacji dla przemysłu budowlanego. Specjalizują się w dostarczaniu oznakowania budów, punktów przeciwpożarowych, stacji bhp, tablic bhp, tablic budowlanych oraz tablic informacyjnych.

regamet.com.pl

Mielec, podkarpackie

Znana i doceniana w branży od prawie 30 lat firma Regamet, to czołowy, polski producent blachodachówki i blach trapezowych. W naszej ofercie znajdują się m.in. pokrycia dachowe, dachówki betonowe, dachówki ceramiczne oraz akcesoria dachowe najwyższej jakości.