Łabowa, małopolskie

Fotograf ślubny Nowy Sącz

Łabowa, małopolskie

Świadczymy usługi FOTO i VIDEO oferując kompleksową obsługę uroczystości na terenie Małopolski.

Kamianna Pasieka BARĆ

Łabowa, małopolskie

Pasieka "BARĆ" w Kamiannej prowadzi hodowle matek pszczelich, zajmuje się pozyskiwanie produktów pszczelich i wykorzystanie ich w apiterapii.

POKOJE GOŚCINNE i NOCLEGI w BARCI KAMIANNA

Łabowa, małopolskie

apraszamy na prawdziwy wypoczynek w spokojnej wiejskiej atmosferze POKOJE GOŚCINNE i NOCLEGI w BARCI KAMIANNA W słodkiej radości, bawimy się, skoro możemy. In dulci iubilo. Za górami, za lasami, proponujemy odpoczynek w pokojach z łazienkami, mediami (TV-sat., telefon, radio) balkonami i widokiem na zielone iglaste lasy, górki. W kawiarni pasiecznej polecamy pyszne miody naturalne i pitne oraz smaczne wyżywienie. Czekamy na Państwa z różnymi atrakcjami (Zimą-kulig, wyciąg narciarski. Latem-wycieczki po okolicy, ogniska, trasy spacerowe i pełny kontakt z naturą. Pszczoły zapewniają smaczny świeży miód. W pobliżu uzdrowiska: Krynica, Wysowa, Bardejov - Słowacja itp. To na pewno pozwoli Państwu odpocząć dobrze i tanio oraz poznać piękno naszej ziemi. ZAPRASZAMY ! O Kamiannej W 1960 roku do Kamiannej przybywa ks. dr Henryk Ostach z Kongregacji Ojców Filipinów i od tego momentu Kamianna zaczyna się intensywnie rozwijać, zmieniać w szczególn

MartHome

Łabowa, małopolskie

Oferujemy piękny fotel uszak bujany. Mamy dostępne różne kolory, dlatego w naszym sklepie możecie dopasować coś dla siebie. Fotel uszak jest w stanie zmienić każde wnętrze. W wersji bujanej prezentuje się jeszcze bardziej okazale. Wykonany z bardzo dobrej klasy materiałów wytrzyma przez wiele lat.