Bochnia, małopolskie

CEB - Charakterystyka Energetyczna Budynków

Bochnia, małopolskie

CEB.COM.PL zajmuje się stratami energetycznymi w budynkach które to za pomocą wizji lokalnej i obliczeń przedstawia się w postaci świadectwa charakterystyki energetycznej, audytu energetycznego a dla projektów budowlanych w postaci projektowanej charakterystyki energetycznej.

Agrochemik

Bochnia, małopolskie

Prowadzimy sklep internetowy dla branży rolno-ogrodniczej. Działamy na bazie ponad 27-letniego doświadczenia. Współpracujemy ze znanymi dostawcami nasion warzyw, sadzonek kwiatów. Doradzamy przy ochronie biologicznej i chemicznej roślin.

Tadeusz Januszewski Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny

Bochnia, małopolskie

W tym momencie, gdy chodzi o choroby oczu bez wątpienia wsparcie jakie może nam zagwarantować między innymi Tadeusz Januszewski będzie rzeczywiście doskonałe. Jest to doświadczony specjalista, który od dawna zajmuje się realizowaniem usług związanych z leczeniem jaskry czy zaćmy.

SEMPER Porębski Artur

Bochnia, małopolskie

SEMPER jest uznanym ekspertem w dziedzinie konstrukcji spawanych. Posiadający ponad dekadę doświadczenia w branży, zespół SEMPER jest w stanie tworzyć na zamówienie stalowe konstrukcje spawane, które są niezbędne w wielu gałęziach przemysłu.

Ekombud Sp. z o.o.

Bochnia, małopolskie

Kontenery produkowane przez EKOMBUD mają wiele zastosowań - służą do gromadzenia i wywozu odpadów komunalnych, gruzu, złomu, odpadów recyklingowych, odpadów opakowaniowych i przemysłowych, do wywozu szlamu i osadów z oczyszczalni ścieków a także niecodziennych zastosowań.

SunRest

Bochnia, małopolskie

Na stronie internetowej sunrest.pl możesz przekonać się osobiście, dlaczego warto postawić na ofertę firmy SunRest. W Wasze ręce oddajemy wysokiej jakości pergole ogrodowe, lamelowe i tarasowe. Dzięki nim możesz pomysłowo i oryginalnie zaaranżować swój ogród i taras.