Katowice, śląskie

Thermo Pomiar

Katowice, śląskie

Thermo pomiar to wilgotnościomierz, termometr elektroniczny, czujniki i wiele innych

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Karolina Hadasik

Katowice, śląskie

dermocentrum.pl to witryna internetowa Centrum Zdrowej Skóry znajdującego się w Katowicach. Wśród jego usług znajdują się porady dermatologiczne, diagnostyka znamion, leczenie trądziku i blizn potrądzikowych, usuwanie zmian skórnych, diagnostyka i leczenie nowotworów skóry.

Kancelaria Adwokacka Krzysztofa Bohosiewicza

Katowice, śląskie

Kancelaria Adwokacka Krzysztofa Bohosiewicza z siedzibą w Katowicach świadczy kompleksową obsługę prawną drobnych i średnich przedsiębiorców oraz obsługę korporacyjną dużych przedsiębiorstw.

Fortis Pharmaceuticals

Katowice, śląskie

Zajmujemy się w Fortis Pharmaceuticals świadczeniem profesjonalnych i specjalistycznych usług na rynku produkowania oraz dystrybuowania preparatów z rynku syropów dla dzieci. Jesteśmy w stanie zapewnić syrop na kaszel, który opiera się na skutecznym składzie.

Energpol

Katowice, śląskie

Elektryk z Katowic oferuje całodobowe usługi elektryczne

CONCEPT.HAIR

Katowice, śląskie

Dobry fryzjer Katowice świadczy usługi w Salonie concept.hair. Posiadamy rzetelną wiedzę w zakresie koloryzacji, strzyżeń i stylizacji włosów oraz innowacyjne ekologiczne kosmetyki o aktywnym działaniu.

zlotyhydraulik.katowice.pl

Katowice, śląskie

wszelkie usługi z zakresu likwidowania nagłych awarii hydraulicznych, zatorów, przecieków, usuwanie drobnych nieszczelności, a także kompleksowe przeróbki całych instalacji, obejmujące wycenę, zakup oraz transport materiału do klienta, montaż wyposażenia łazienek i kuchni.

IKARO Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Ikaro Nieruchomości to biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zlokalizowane w centrum Katowic. Posiada w swojej ofercie domy, mieszkania, działki i lokale komercyjne zarówno do kupienia jak i  do wynajęcia.

Ilano

Katowice, śląskie

Jeśli szukasz wysokiej jakości produktów reklamowych, lub też poszukujesz eleganckich zaproszeń na swoją imprezę rodzinną, to oferta Ilano z pewnością Cię zainteresuje.

Zegarki męskie eleganckie | zegarki automatyczne CVZ

Katowice, śląskie

Eleganckie męskie zegarki automatyczne Carl von Zeyten to idealny wybór dla Panów którzy od naręcznego zegarka wymagają nie tylko precyzji działania, funkcjonalności ale również niezawodności.

PMS Labs Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Firma „PMS Labs” posiada siedzibę w Katowicach, ale obsługuje klientów z całej Polski. Oferta tego przedsiębiorstwa skierowana jest do innych firm, którym zależy na pozyskaniu systemów zwiększających wydajność pracy i usprawniających zarządzanie firmą, restauracją lub hotelem.

F.H.U. "CREO" Zespół muzyczny

Katowice, śląskie

Zespół z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, zorganizuje dla Państwa oprawę muzyczną z hitami i przeprowadzi ciekawe konkury, bawiąc gości do rana.

ICON S.A.

Katowice, śląskie

Potrzebujesz ultralekkiego namiotu, chcesz wynająć designerskie meble na czas ważnego wydarzenia w swojej firmie albo przygotować profesjonalne stoisko na branżowe targi?

Media Regionu Katowice s.c.

Katowice, śląskie

Poszukiwanie pracy może być trudnym i żmudnym zajęciem. Wysyłanie CV, nieustanne rozmowy o pracę i ciągłe odmowy. Jednak nie musi tak być. Z naszym portalem www.praca-katowice.info, znajdziesz pracę, która będzie optymalnie pasowała do Twoich kwalifikacji.

Industa

Katowice, śląskie

Poszukujesz nowoczesnych rozwiązań dla Twojej firmy? Chcesz usprawnić produkcję, nie tracąc przy tym na jakości swoich produktów? Industa to nowoczesna aparatura pomiarowa dla przemysłu, która pomoże ulepszyć proces produkcyjny.

Custom Space

Katowice, śląskie

Nasza główna propozycja to panele tapicerowane, które zapewniają precyzyjne wyciszenie wnętrza, a także charakteryzują się potwierdzonymi właściwościami termoizolacyjnymi. Mamy panele ścienne tapicerowane w wersjach klasycznych lub nowoczesnych.

Adwokat dr Aleksandra Rychlewska-Hotel kancelaria Katowice

Katowice, śląskie

Zajmujemy się w Kancelarii Aleksandra Rychlewska Hotel realizowaniem usług prawnych związanych z prawem karnym gospodarczym. W naszej kancelarii adwokat katowice jest w stanie zapewnić sprawną obsługę na każdym etapie prowadzenia wybranej sprawy.

Detektyw Banaszewski - usługi detektywistyczne Śląsk

Katowice, śląskie

Detektyw Banaszewski to osoba posiadająca licencje i oferująca usługi detektywistyczne na terenie Śląska i Katowic.

BIURO29 - oddział Katowice

Katowice, śląskie

Prowadzimy wirtualne biuro w Katowicach. Zapewniamy naszym klientom efektywny adres pod rejestrację działalności gospodarczej, salkę konferencyjną i serwis kawowy bez dodatkowych opłat, a także monitorowanie korespondencji bez żadnych limitów.

Piorawycieraczek.pl

Katowice, śląskie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu piorawyczieraczek.pl, w którym oferujemy szeroki wybór wycieraczek samochodowych. W naszym asortymencie można znaleźć produkty renomowanych firm, takich jak: Bosch, Denso, Valeo, Alca, Flash, AMiO czy Bloom.