Katowice, śląskie

Thermo Pomiar

Katowice, śląskie

Thermo pomiar to wilgotnościomierz, termometr elektroniczny, czujniki i wiele innych

Energpol

Katowice, śląskie

Elektryk z Katowic oferuje całodobowe usługi elektryczne

Ilano

Katowice, śląskie

Jeśli szukasz wysokiej jakości produktów reklamowych, lub też poszukujesz eleganckich zaproszeń na swoją imprezę rodzinną, to oferta Ilano z pewnością Cię zainteresuje.

PMS Labs Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Firma „PMS Labs” posiada siedzibę w Katowicach, ale obsługuje klientów z całej Polski. Oferta tego przedsiębiorstwa skierowana jest do innych firm, którym zależy na pozyskaniu systemów zwiększających wydajność pracy i usprawniających zarządzanie firmą, restauracją lub hotelem.

F.H.U. "CREO" Zespół muzyczny

Katowice, śląskie

Zespół z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, zorganizuje dla Państwa oprawę muzyczną z hitami i przeprowadzi ciekawe konkury, bawiąc gości do rana.

ICON S.A.

Katowice, śląskie

Potrzebujesz ultralekkiego namiotu, chcesz wynająć designerskie meble na czas ważnego wydarzenia w swojej firmie albo przygotować profesjonalne stoisko na branżowe targi?

Media Regionu Katowice s.c.

Katowice, śląskie

Poszukiwanie pracy może być trudnym i żmudnym zajęciem. Wysyłanie CV, nieustanne rozmowy o pracę i ciągłe odmowy. Jednak nie musi tak być. Z naszym portalem www.praca-katowice.info, znajdziesz pracę, która będzie optymalnie pasowała do Twoich kwalifikacji.

Detektyw Banaszewski - usługi detektywistyczne Śląsk

Katowice, śląskie

Detektyw Banaszewski to osoba posiadająca licencje i oferująca usługi detektywistyczne na terenie Śląska i Katowic.

BIURO29 - oddział Katowice

Katowice, śląskie

Prowadzimy wirtualne biuro w Katowicach. Zapewniamy naszym klientom efektywny adres pod rejestrację działalności gospodarczej, salkę konferencyjną i serwis kawowy bez dodatkowych opłat, a także monitorowanie korespondencji bez żadnych limitów.

Coaching People

Katowice, śląskie

Coaching People to firma związana z coachingiem biznesowym. Organizujemy szkolenia grupowe (team coaching) i indywidualne. Podnosimy realnie kompetencje menedżerów, koncentrując się na specyfice Państwa działalności gospodarczej. Niesiemy też pomoc działom HR.

Folia stretch maszynowa

Katowice, śląskie

Zapraszamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Dominopack, która zajmuje się sprzedażą folii stretch.

Kancelaria Adwokacka Wioleta Chabora

Katowice, śląskie

W sprawach rozwodowych najwięcej emocji budzi przyznanie opieki nad dziećmi jednemu z rodziców. Utarło się przekonanie, że dzieciom najlepiej jest z matką, jednak nie zawsze tak jest. Kiedy chcemy kierować się dobrem naszych dzieci, warto zwrócić się o pomoc do kancelarii adwokackiej.

F.H.U Mila - Natalia Frąckowiak

Katowice, śląskie

Potrzebujesz wynająć samochód? Jeżeli tak to jesteśmy przekonani, że nasza wypożyczalnia znajdująca się w Katowicach spełni Twoje oczekiwania. Dysponujemy wieloma samochodami osobowymi i dostawczymi wśród, których każdy znajdzie coś dla siebie.

Kalendarze reklamowe, kalendarze firmowe - StudioKalendarzy.pl

Katowice, śląskie

Firma StudioKalendarzy.pl oferuje kalendarze reklamowe najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach. Oferujemy wszelkie typy kalendarzy książkowych, ściennych oraz biurkowych.

Specjalistyczne gabinety lekarskie

Katowice, śląskie

Jeżeli są Państwo zainteresowanymi wysokiej jakości usługami medycznymi, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez Specjalistyczne gabinety lekarskie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Katowicach. W sąsiedztwie naszej placówki jest dużo miejsc parkingowych.

Nadruki na odzieży

Katowice, śląskie

Nadruki reklamowe na odzieży to specjalność firmy Poliart. Nasza firma zajmuje się realizowaniem nadruków na wszelkiego rodzaju odzieży reklamowej oraz innych artykułach typu: plecaki, kawiarniane parasole, banery reklamowe itp. Proponujemy również naszym klientom haft komputerowy.

FANN POLSKA Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Firma FANN zajmuje się produkcją i montażem ekologicznych oczyszczalni ścieków, które przeznaczone są do użytku przydomowego.

PHU Systemo

Katowice, śląskie

Firma Systemo specjalizuje się w sprzedaży i serwisie bram szybkobieżnych. Posiadamy w ofercie bramy przemysłowe rolowane zapewniające szybkość działania, niezawodność, żywotność, bezawaryjność.

Sklep Natura Art

Katowice, śląskie

Sklep Natura Art - Zajmujemy się sprzedażą zdrowej i ekologicznej żywności. W sklepie znajdziecie szeroką ofertę wysokiej jakości zdrowych i dietetycznych produktów. Zdrowa alternatywa nie tylko dla diabetyków.

Elevatio

Katowice, śląskie

Nasza firma oferuje kompleksowy zakres usług, w skład których wchodzi między innymi czyszczenie elewacji, kostki brukowej, tynków, usuwanie glonów, graffiti oraz zacieków.