Katowice, śląskie

Thermo Pomiar

Katowice, śląskie

Thermo pomiar to wilgotnościomierz, termometr elektroniczny, czujniki i wiele innych

Kancelaria Adwokacka Krzysztofa Bohosiewicza

Katowice, śląskie

Kancelaria Adwokacka Krzysztofa Bohosiewicza z siedzibą w Katowicach świadczy kompleksową obsługę prawną drobnych i średnich przedsiębiorców oraz obsługę korporacyjną dużych przedsiębiorstw.

Energpol

Katowice, śląskie

Elektryk z Katowic oferuje całodobowe usługi elektryczne

Ilano

Katowice, śląskie

Jeśli szukasz wysokiej jakości produktów reklamowych, lub też poszukujesz eleganckich zaproszeń na swoją imprezę rodzinną, to oferta Ilano z pewnością Cię zainteresuje.

PMS Labs Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Firma „PMS Labs” posiada siedzibę w Katowicach, ale obsługuje klientów z całej Polski. Oferta tego przedsiębiorstwa skierowana jest do innych firm, którym zależy na pozyskaniu systemów zwiększających wydajność pracy i usprawniających zarządzanie firmą, restauracją lub hotelem.

F.H.U. "CREO" Zespół muzyczny

Katowice, śląskie

Zespół z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, zorganizuje dla Państwa oprawę muzyczną z hitami i przeprowadzi ciekawe konkury, bawiąc gości do rana.

ICON S.A.

Katowice, śląskie

Potrzebujesz ultralekkiego namiotu, chcesz wynająć designerskie meble na czas ważnego wydarzenia w swojej firmie albo przygotować profesjonalne stoisko na branżowe targi?

Media Regionu Katowice s.c.

Katowice, śląskie

Poszukiwanie pracy może być trudnym i żmudnym zajęciem. Wysyłanie CV, nieustanne rozmowy o pracę i ciągłe odmowy. Jednak nie musi tak być. Z naszym portalem www.praca-katowice.info, znajdziesz pracę, która będzie optymalnie pasowała do Twoich kwalifikacji.

Industa

Katowice, śląskie

Poszukujesz nowoczesnych rozwiązań dla Twojej firmy? Chcesz usprawnić produkcję, nie tracąc przy tym na jakości swoich produktów? Industa to nowoczesna aparatura pomiarowa dla przemysłu, która pomoże ulepszyć proces produkcyjny.

Custom Space

Katowice, śląskie

Nasza główna propozycja to panele tapicerowane, które zapewniają precyzyjne wyciszenie wnętrza, a także charakteryzują się potwierdzonymi właściwościami termoizolacyjnymi. Mamy panele ścienne tapicerowane w wersjach klasycznych lub nowoczesnych.

Detektyw Banaszewski - usługi detektywistyczne Śląsk

Katowice, śląskie

Detektyw Banaszewski to osoba posiadająca licencje i oferująca usługi detektywistyczne na terenie Śląska i Katowic.

BIURO29 - oddział Katowice

Katowice, śląskie

Prowadzimy wirtualne biuro w Katowicach. Zapewniamy naszym klientom efektywny adres pod rejestrację działalności gospodarczej, salkę konferencyjną i serwis kawowy bez dodatkowych opłat, a także monitorowanie korespondencji bez żadnych limitów.

Piorawycieraczek.pl

Katowice, śląskie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu piorawyczieraczek.pl, w którym oferujemy szeroki wybór wycieraczek samochodowych. W naszym asortymencie można znaleźć produkty renomowanych firm, takich jak: Bosch, Denso, Valeo, Alca, Flash, AMiO czy Bloom.

Nałęcz Clinic

Katowice, śląskie

W naszej klinice medycyny estetycznej Nałęcz Clinic Katowice dajemy Ci gwarancję rzetelnie i w pełni bezpiecznie przeprowadzonych czynności z użyciem sprzętu i preparatów najlepszych producentów w branży medycznej i kosmetycznej.

Coaching People

Katowice, śląskie

Coaching People to firma związana z coachingiem biznesowym. Organizujemy szkolenia grupowe (team coaching) i indywidualne. Podnosimy realnie kompetencje menedżerów, koncentrując się na specyfice Państwa działalności gospodarczej. Niesiemy też pomoc działom HR.

Folia stretch maszynowa

Katowice, śląskie

Zapraszamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Dominopack, która zajmuje się sprzedażą folii stretch.

krolestwopiekna.com.pl

Katowice, śląskie

Królestwo Piękna to hurtownia kosmetyczna o bardzo szerokiej ofercie. Dostępne są tutaj prześcieradła jednorazowe, podkłady higieniczne, śliniaki kosmetyczne, maseczki jednorazowe itp. To także produkty do makijażu permanentnego, stylizacji rzęs czy zwykłego utrzymania higieny.

Walkowscy Kancelarie Adwokackie

Katowice, śląskie

Kancelaria Adwokacka Kancelaria Prawa Kanonicznego Lex Polonica & Lex Canonica to kancelaria, która powstała dzięki mecenasowi Pawłowi Walkowskiemu — Paweł Walkowski to jednocześnie adwokat i adwokat kościelny.

Kancelaria Adwokacka Wioleta Chabora

Katowice, śląskie

W sprawach rozwodowych najwięcej emocji budzi przyznanie opieki nad dziećmi jednemu z rodziców. Utarło się przekonanie, że dzieciom najlepiej jest z matką, jednak nie zawsze tak jest. Kiedy chcemy kierować się dobrem naszych dzieci, warto zwrócić się o pomoc do kancelarii adwokackiej.

F.H.U Mila - Natalia Frąckowiak

Katowice, śląskie

Potrzebujesz wynająć samochód? Jeżeli tak to jesteśmy przekonani, że nasza wypożyczalnia znajdująca się w Katowicach spełni Twoje oczekiwania. Dysponujemy wieloma samochodami osobowymi i dostawczymi wśród, których każdy znajdzie coś dla siebie.