Tarnów, małopolskie

Bunto Maciej Witek

Tarnów, małopolskie

Naszym klientom od 2009 roku proponujemy bogaty wybór tablic ze szkła hartowanego. W swej ofercie posiadamy tablice suchościeralne oraz tablice magnetyczne, które są idealne do biur, szkół, instytucji.

S60

Tarnów, małopolskie

Drukarnia internetowa istniejąca na rynku od 2009 roku, znajduje się pod adresem drukujemyonline.eu, gdzie prezentuje swoją ofertę usług projektowania i wydruku. Zapewnia klientom wizytówki, ulotki, katalogi, teczki papierowe, a także wiele innych tego typu produktów reklamowych.

Formatka Iwaniec K.

Tarnów, małopolskie

Od 1994 roku świadczymy usługi obejmujące małą poligrafię. Firma Formatka zajmuje się drukiem oraz kopią cyfrową. Wykonujemy odbitki w różnym formacie, drukujemy karty wizytowe, zajmujemy się plotowaniem, skanowaniem, oprawą dokumentów i tłoczeniem na okładkach.

Sklep z kawą Coffee World PM

Tarnów, małopolskie

Sklep z kawą Coffee World został stworzony przez pasjonatów kawy. Powstały sklep to wieloletnia praca naszego zespołu, którego celem było stworzenia miejsca z najlepszą kawą. Oferujemy sprzedaż w sklepie stacjonarnym oraz przez naszą stronę internetową w której można kupić kawę w każdej chwili.