Lublin, lubelskie

Polcar przedsiębiorstwo transportowe Bogdan Kałabunowski

Lublin, lubelskie

POLCAR zajmuje się transportem osobowym oraz wynajmem busów i autobusów od 1991 roku. Firma specjalizuje się w międzynarodowym przewozie osób na trasie Lublin- Monachium i Monachium- Lublin.

Hydroinstal-Serwis Piotr Łoszak

Lublin, lubelskie

Profesjonalne usługi z zakresu hydrauliki oraz montaż instalacji sanitarnych oraz grzewczych. Firma terenem działania obejmuje Lublin i jego okolice.

Kogucik Grzegorz Muzykowski

Lublin, lubelskie

Lawenda to piękna, klimatyzowana sala balowa z Lublina, która zapewni z pewnością wspaniałą atmosferę. Oferujemy w przypadku przyjęć weselnych czy też imprez firmowych, okolicznościowych wspaniałą polską kuchnię oraz obsługę na najwyższym poziomie.

AID Agencja reklamy

Lublin, lubelskie

Agencja reklamy AID z siedzibą w mieście Lublin zajmujemy się projektowaniem graficznym wizytówek, ulotek, bannerów reklamowych i billboardów. Tworzymy responsywne strony internetowe i zajmujemy się ich pozycjonowaniem. Zapraszamy

Speed-Bus Dariusz Mazur

Lublin, lubelskie

Profesjonalna pomoc drogowa w okolicach Lublina i samym mieście.

Software Camp sp. z o. o.

Lublin, lubelskie

Nasza oferta obejmuje najwyższej jakości oprogramowanie mające pomagać w prowadzeniu firmy i sprzedaży. Dzięki niemu nie tylko w prosty sposób sprawdzisz co się sprzedało, będziesz mógł przydzielić pracownikom konkretne zadania, sprawdzisz kto jest jak bardzo efektywny i wykonasz wiele innych zadań.

ABC Papier Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Działamy w branży sprzedaży artykułów biurowych, a także szkolnych. Posiadamy w ofercie meble biurowe, wyposażenie sal konferencyjnych, urządzenia biurowe wraz z ekonomicznymi zamiennikami, np. do drukarek.

Restauracja i Hotel Przystań Lublin

Lublin, lubelskie

Hotel „Przystań” z Lublina to miejsce, w którym można za bardzo dobrą cenę i w profesjonalnych warunkach organizować konferencje, spotkania biznesowe, bale andrzejkowe, sylwestrowe i karnawałowe, wieczory taneczne przy muzyce na żywo, wesela, chrzciny, komunie, przyjęcia okolicznościowe.

Zakład Pogrzebowy Animus

Lublin, lubelskie

Ofertą firmy Animus z Lublina jest świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług zakładu pogrzebowego. Przedsiębiorstwo prowadzi swoją działalność nieprzerwanie od 1985 roku, zajmuje się nie tylko organizacją pogrzebów, ale również i świadczy usługi kremacji.

AF Bus

Lublin, lubelskie

Ofertą firmy AF Bus są przewozy osób z terenu prawie całej Polski do Niemiec i z powrotem. Firma oferuje bezpłatne ubezpieczenie wszystkich pasażerów na czas przejazdu, gwarantuje też możliwość darmowej zmiany terminu planowanego wyjazdu.

Kon-Instal

Lublin, lubelskie

Kon-instal to profesjonalne doradztwo i montaż bram oraz ogrodzeń. Zapewniają usługi zakresu elektryki i automatyki do bram czy też napędów.

Pietrzyk Kancelaria Prawnicza

Lublin, lubelskie

Interesuje Cię nadzór BHP czy szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy? W Lublinie i okolicach usługi takie świadczy Kancelaria Prawa Pracy ''Pietrzyk'', która wszystkich zainteresowanych zaprasza na ulicę Turystyczną 9.

INB Marketing sp. z o. o.

Lublin, lubelskie

Agencja INB Marketing oferuje usługi z zakresu nowoczesnego e-marketingu. Jesteśmy doświadczonym zespołem webmasterów, specjalistów ds. SEO, osób zajmujących się reklamą. Nasza oferta obejmuje projektowanie i pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, kampanie Google AdWords, e-mail marketing.

Hotel Dwór Lwowski Lublin

Lublin, lubelskie

Dwór Lwowski to trzygwiazdkowy kompleks hotelowy działający w sąsiedztwie Lublina. Jesteśmy w stanie przygotować Państwu właściwie dowolne wydarzenie okolicznościowe, w tym chrzciny, wesela, imprezy plenerowe czy konferencje biznesowe.

Dieta Medica

Lublin, lubelskie

Jesteśmy nowoczesną poradnią dietetyczną. Naszym klientom i podopiecznym oferujemy dostęp do dietetyka i diety on-line. Mogą Państwo odwiedzić również naszą poradnię stacjonarną.

Hurtownia Dla Fryzjera

Lublin, lubelskie

Hurtownia dla Fryzjera to sklep internetowy, który posiada asortyment kosmetyczny nawet dla najbardziej wymagających salonów fryzjerskich.

Sigma-House Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Sigma House jest firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze w zakresie sprzedaży oraz dostarczania materiałów budowlanych. Firma cechuje się fachową obsługą oraz posiada szeroki asortyment. Klienci mogą też liczyć na sprawny transport zamówionych produktów.

Software Camp sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Nasza firma ma przede wszystkim za zadanie wspieranie nowych, innowacyjnie działających podmiotów związanych z branżą ICT. Proponujemy przestrzenie szkoleniowe i warsztatowe, świadczymy także usługi w zakresie zarządzania wirtualnym biurem.

Fotograf Lublin | jacewski.pl

Lublin, lubelskie

Nie naśladuję trendów, lecz je tworzę. Z szacunku do obrazu narodziła się miłość do fotografii.

Pralnia dywanów

Lublin, lubelskie

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnych usług prania i czyszczenia dywanów i wykładzin na terenie Lublina i okolic, to oferujemy swą pomoc. Nasza pralnia z Lublina posiada bogate doświadczenie w tym zakresie. Wykorzystujemy podczas pracy wysokiej jakości sprzęt i środki czyszczące.