Michałowice, mazowieckie

KlaraMed Centrum Opieki i Rehabilitacji

Michałowice, mazowieckie

KlaraMed w Michałowicach pod Warszawą to nie tylko dom spokojnej starości. Przyjmujemy również osoby ze schorzeniami ortopedycznymi, neurologicznymi, po urazach i zabiegach operacyjnych. Naszym mieszkańcom oferujemy profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne, które pozwolą im powrócić do zdrowia.

Druk-solwentowy.com

Michałowice, mazowieckie

Druk solwentowy jest nowoczesną formą druku, gdzie standardowe tusze zostały zastąpione pigmentowymi tuszami solwentowymi. Dzięki temu druk solwentowy jest znacznie bardziej odporny na działanie czynników atmosferycznych, przede wszystkim promieniowania UV. Wejdź na druk-solwentowy.

Lunch Service - Catering

Michałowice, mazowieckie

Regionalna spółka cateringowa zajmuję sie przygotowaniem przyjęć i spotkań. Z ochotą przygotujemy karta dań i oprawę na takie okazje jak: pauzy kawowe, pauzy lunchowe, konferencje, szkolenia, bankiety, koktajle, pikniki i imprezy plenerowe, przyjęcia świąteczne bożonarodzeniowe i wielkanocne, studniówki, catering weselny i przyjęcia rodzinne.

ADRIAN PAKUŁA AP-AUTO

Michałowice, mazowieckie

Firma APM & AP-AUTO zlokalizowana jest w Michałowicach koło Warszawy. Posiada ona duże doświadczenie w serwisie, czyli w naprawie i regeneracji maglownic (przekładni kierowniczych), pomp wspomagania oraz turbosprężarek.