Gdynia, pomorskie

Michał Kuśnierz SMILE REPREZENT

Gdynia, pomorskie

Szukasz mebli na konferencje? Oto one! Smile Rental to wynajem mebli eventowych, wypożyczalnia krzeseł i stołów oraz namioty imprezowe, w których bez trudu pomieścisz zaproszonych gości i uczestników.

Arkana Kancelaria Prawna Joanna Buszkiewicz

Gdynia, pomorskie

Kancelaria Prawna ARKANA skupia się na obsłudze biznesu i zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę prawną. Prowadzi usługi w ramach bieżącej pomocy prawnej, a także jest do dyspozycji w doraźnych przypadkach.

Endo-Tech Buczma Wiśniewski Sp. j.

Gdynia, pomorskie

Nasza firma swym klientom proponuje wysokiej jakości elastyczne endoskopy techniczne. Zadaniem takich specjalistycznych kamer inspekcyjnych jest docieranie do trudno dostępnych miejsc, w celu ich dokładnego sprawdzenia. Nasze produkty są wyposażone w elastyczne wzierniki.

Boconcept

Gdynia, pomorskie

Salon BoConcept Gdynia proponuje wyposażenie mieszkań w skandynawskim stylu.

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa

Gdynia, pomorskie

Działamy na terenie Gdynia gdzie w naszym gabinecie Vectus Gdynia jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości zabiegi laserowe. Posiadamy nowoczesne urządzenia laserowe, które pozwalają na stosowanie zaawansowanych technologicznie i innowacyjnych metod realizowania zabiegów laserowych.

Albatros Travel

Gdynia, pomorskie

Wejdź na albatrostravel.pl i zapoznaj się z ofertą firmy Albatros Travel. Już teraz zdecyduj się na wypożyczenie busa, jak i zamówienie obsługi transportowej uroczystości, i innych imprez. Albatros Travel dba przede wszystkim o bezpieczeństwo, więc nie musisz martwić się o sprawność pojazdów.

KTD

Gdynia, pomorskie

Strona internetowa przedsiębiorstwa KTD, który specjalizuje się sprzedażą wyposażenia sklepowego.

Madary AM

Gdynia, pomorskie

Madary AM to ośrodek rozwoju osobistego i duchowego w Gdyni. Pracujemy głównie ustawieniami systemowymi na bazie Helinngerowskich.

KONSAL - OCHRONA

Gdynia, pomorskie

Agencje ochrony Gdynia zaprasza klientów, dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo. Zajmujemy się wszystkim, co wpływa na poprawę bezpieczeństwa. Zatrudniamy ludzi z dużym doświadczeniem, dlatego oferowane przez nas usługi są na bardzo wysokim poziomie.

Centrum Napraw Powypadkowych

Gdynia, pomorskie

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem Centrum Napraw Powypadkowych.

Firma Samochodowa Dobrucki

Gdynia, pomorskie

Oferta naszej firmy obejmuje szeroki zakres usług transportowych.

Gabinet Medycyny Estetycznej Atelier 103

Gdynia, pomorskie

Atelier 103 to nie tylko medycyna estetyczna, ale również kosmetologia lecznicza. Właściciele Atelier udowadniają, że aby być piękną nie są potrzebne eksperymenty, ale wystarczą odpowiednio dobrane zabiegi. Medycyna i zabiegi mają wspierać naturalne piękno oraz niwelować niedoskonałości.

Smart

Gdynia, pomorskie

Zapraszamy wszystkich do zapoznania sie z ofertą Naszego sklepu żeglarskiego, z którego usług korzystają najważniejsze instytucje w Polsce!

DENER Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Dener jest polskim przedstawicielem europejskich producentów maszyn służących do obróbki plastycznej metali oraz obróbki skrawaniem. Urządzenia cechują się łatwością obsługi oraz doskonałą precyzją funkcjonowania, w tym dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i technologii.

Giełda Maturalna

Gdynia, pomorskie

Giełda Maturalna to testy diagnostyczne dla wszystkich przedmiotów maturalnych, zadania, arkusze egzaminacyjne oraz inne materiały ćwiczeniowe, które pomogą w powtórkach do egzaminu dojrzałości.

Jaskier-ogrody.pl

Gdynia, pomorskie

Nasza firma to już kilkunastoletnia tradycja jeśli chodzi o kompleksowe podejście do ogrodnictwa. Szybko przekonasz się o tym, że dzięki dostępnym rozwiązaniom będziesz w stanie dopasować dla siebie naprawdę idealne i konkretne opcje.

Haerson Bartosz Wiśniewski

Gdynia, pomorskie

Nasza oferta obejmuje sprzedaż maszyn i urządzeń czyszczących. Są to produkty przeznaczone do profesjonalnego sprzątania większych i mniejszych obiektów. Zaopatrujemy firmy sprzątające oraz klientów biznesowych.

Sopockie Szkoły Medyczne

Gdynia, pomorskie

Proponujemy nauczanie w profesjach medycznych na etapie policealnym.

Nord-Karton Produkcja opakowań kartonowych

Gdynia, pomorskie

Nord-Karton to przedsiębiorstwo znajdujące się w Gdyni, które oferuje swym klientom od ponad dwudziestu lat oferuje wysokiej jakości opakowania kartonowe.

Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi to sprawdzeni pośrednicy, dzięki którym dobierzecie Państwo gwarancje ubezpieczeniowe, ubezpieczenia cybernetyczne, czy inne formy zabezpieczenia majątku, zdrowia, udziału w przetargach. Oceniamy dokładnie warunki ubezpieczenia.