Legnica, dolnośląskie

latajacydywan.com

Legnica, dolnośląskie

Czyszczenie dywanów nigdy nie było prostsze! Latający Dywan oferuje profesjonalne czyszczenie dywanów z możliwym transportem od i do klienta. Sprawdzone sposoby działania i bezpieczne preparaty usuwają brud, a nowoczesne metody suszenia pozwalają na pranie dywanów w każdych warunkach pogodowych.

Kancelaria HMP Invest Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

HMP Invest czyli kancelaria podatkowo-finansowa świadczy takie usługi jak obsługa kadrowo-płacowa, prowadzenie pełnej księgowości, obsługa podatkowa, pomoc w sprawach gospodarczych, pomoc w sprawach prawnych.

Pracownia Psychologiczna Agnieszka Grabarczyk

Legnica, dolnośląskie

Agnieszka Grabarczyk, to specjalista z bogatą wiedzą z zakresu psychologii i psychoterapii. Na studiach magisterskich realizowała specjalizację seksuologiczną. Posiada wiedzę z zakresu psychopatologii dziecięcej, psychologii klinicznej, uzależnień od alkoholu i współuzależnień.

Klinika Piękna Magdalena Góranowska

Legnica, dolnośląskie

Przedsiębiorstwo Klinika Piękna z siedzibą w Legnicy, zajmuje się świadczeniem usług w zakresie szeroko pojętej kosmetologii, medycyny estetycznej oraz makijażu. W jej ofercie znajdują się zabiegi, takie jak między innymi: karboksyterapia, peeling węglowy Black Doll, mezoterapię igłową czy botox.

Legnicka TV DAMI sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Lokalny portal internetowy TuLegnica.pl zaprasza na swoje łamy wszystkich mieszkańców Legnicy, Kunic, Legnickiego Pola, Prochowic, Chojnowa, Miłkowic oraz wszystkich okolicznych miejscowości. Nasz portal to codzienne źródło wiedzy dotyczące Legnicy.

KĄCIK URODY Magdalena Jaracz

Legnica, dolnośląskie

Gabinet kosmetyczny Kącik Urody zaprasza wszystkie panie, które chcą zadbać o twarz, ciało, dłonie i stopy. Siedziba gabinetu mieści się w Legnicy. Wykonujemy makijaż permanentny i klasyczny, hennę, trwałą na rzęsy.