Ząbki, mazowieckie

Centrala Handlu Maszynami Sp. z o.o.

Ząbki, mazowieckie

Centrala Handlu Maszynami oferuje Państwu usługi najwyżej jakości w zakresie maszyn do obróbki metali. W swojej ofercie mamy frezarki, giętarki, zginarki i inne, słowem – czego dusza zapragnie. Na stronie prezentujemy wszystkie parametry, aby ułatwić Państwu wybór.

biurosprzedazy.com.pl

Ząbki, mazowieckie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku realizowania usług związanych z nieruchomościami. Nasze Biuro Sprzedaży jest w stanie zapewnić świadczenie wysokiej jakości usług, które pozwalają pozyskać mieszkania w ząbkach jak też inne typy nieruchomości.

Restauracja Fuego Beata Żywczyk

Ząbki, mazowieckie

Prowadzona przez nas restauracja Fuego mieszcząca się w Ząbkach pod Warszawą stanowi miejsce, w którym to zainteresowane osoby mogą zdecydować się na organizację wesela lub przyjęcia okolicznościowego. Współpracujemy na co dzień z miłą obsługą kelnerską oraz zatrudniamy doświadczonych kucharzy.

Kasy Fiskalne

Ząbki, mazowieckie

Sklep z kasami fiskalnymi i pozostałymi urządzeniami niezbędnymi w każdym sklepie.

It's Home

Ząbki, mazowieckie

Potrzebujesz tekstyliów, dodatków i akcesoriów, które upiększą twoje mieszkanie? Sprawdź ofertę It's Home, sklepu internetowego z meblami i wyposażeniem domu. Znajdziesz tam lustra, wazony, reprodukcje i zegary oraz ogromny wachlarz poduszek, zasłon czy dywanów.

DETERGENS Usługi Porządkowe

Ząbki, mazowieckie

Firma Detergens to marka wyjątkowa. Firma została założona w 1998 roku. Tradycja, doświadczenie, rzetelność oraz punktualność są jej największymi atutami. Zachęcamy do współpracy z tą wyjątkową firmą.

Dozbud Development

Ząbki, mazowieckie

Dozbud to deweloper związany z rynkiem warszawskim od ponad 25 lat. Mamy mieszkania w dobrych lokalizacjach, np. Rembertów, Serock, Wawer, Góraszka, Ząbki. Wszystkie nieruchomości możecie Państwo zoptymalizować pod potrzeby aranżacyjne.

Karo - Bus Przewóz Osób Dariusz Szpakowski

Ząbki, mazowieckie

Dysponujemy nowoczesnymi autokarami do wynajęcia, a także profesjonalnymi, certyfikowanymi kierowcami doświadczonymi w transporcie krajowym i międzynarodowym. Obsługujemy przewóz firm, klientów indywidualnych, najmłodszych.

El-Jot Service

Ząbki, mazowieckie

Zapraszamy wszystkich potrzebujących wysokiej jakości usług mechaniki pojazdowej. W głównej mierze specjalizujemy się w samochodach takich marek jak Opel, Skoda i Volkswagen. W skład naszego zespołu wchodzą tylko i wyłącznie doświadczeni mechanicy.