Bytom, śląskie

Siewierski Paweł, Jan. Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego

Bytom, śląskie

Profilem działalności biura tłumaczeń tłumacza przysięgłego języka niemieckiego Pawła Jana Siewierskiego jest świadczenie usług tłumaczeniowych ustnych i pisemnych.

Czechowska Jadwiga lek. med.

Bytom, śląskie

Praktyka pediatryczna lekarza Jadwigi Czechowskiej obejmuje pomoc lekarską na wezwanie w Bytomiu oraz najbliższych okolicach. Wizyty domowe obejmują badanie pediatryczne, rozpoznanie infekcji bakteryjnych i wirusowych, wypisywanie recept, badanie i płukanie uszu, testy alergiczne oraz szczepienia.

Evtrad Events Estera Biesiada

Bytom, śląskie

W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonanie zarówno profesjonalnych a jednocześnie kompleksowych usług przy obsługiwaniu różnych imprez.

FIRMA "ANKARA" ZOFIA LENART SPÓŁKA JAWNA

Bytom, śląskie

Poszukujesz jakościowych ubranek dziecięcych w przystępnej cenie? BabyCenter Ci je zapewni! To profesjonalny sklep online oferujący szeroki wybór ciuszków dla chłopców i dziewczynek – także na takie okazje jak np. chrzest. Oprócz tego znajdziesz tu zabawki i rozwijające kolorowanki, książeczki.

Michał Krypner Kancelaria Prawna Connecto

Bytom, śląskie

Connecto to kancelaria prawna, która zajmuje się profesjonalną pomocą prawną w sprawach związanych z windykacją i antywindykacją, upadłością konsumencką oraz gospodarczą, oddłużaniem firm, a także wsparciem Frankowiczów. Kancelaria działa w Bytomiu i od lat świadczy swoje usługi.

SEMI Technika

Bytom, śląskie

Hafciarki komputerowe pozwalają producentom tekstyliów na szybką i niezawodną realizację nawet najbardziej wymagających wzorów. Gdzie jednak szukać dobrych hafciarek?

Media lokalne S.C. Paweł Trojanowski Elżbieta Trojanowska

Bytom, śląskie

W naszym serwisie pracy znajdą Państwo aktualne ogłoszenia o pracę z Bytomia i okolic. Do tej pory zaufało nam wielu pracodawców, którzy zdecydowali się zamieścić wpis w naszym serwisie. Publikacja oferty jest tania, błyskawiczna i skuteczna.

L&L Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Firma oferująca obróbkę mechaniczną części maszyn zaprasza do skorzystania ze swojej oferty – maszyny i urządzenia, śluzy i pompy, konstrukcje stalowe, obróbka mechaniczna, telefon w różnych postaciach, formy i oprzyrządowanie, części elektryczne i urządzenia dźwigowe.

Chodacki T.J. Zakład kamieniarski s.c.

Bytom, śląskie

„Zakład Kamieniarski Chodacki Tadeusz i Chodacki Jerzy” zajmuje się wykonywaniem nagrobków i grobowców oraz galanterii cmentarnej. Nasz zakład działa na rynku już od 1960 roku. Wykonujemy nagrobki według własnych projektów oraz realizujemy zamówienia niestandardowe.

NaMeblowej.pl

Bytom, śląskie

Sklep internetowy z meblami oferuje eleganckie meble w sieci oraz dekoracje do domu. Proponujemy takie kategorie jak: biuro, kuchnia, sypialnia, przedpokój, łazienka meble dla dzieci.