Jasło, podkarpackie

Jandro Technika Grzewcza i Sanitarna sc

Jasło, podkarpackie

JANDRO to firma z doświadczeniem, zajmująca się przede wszystkim fotowoltaiką, pompami ciepła, rekuperacją, a także w pełni profesjonalną wymianą pieca. Wszelkie zlecenia realizowane są sprawnie, terminowo i przede wszystkim precyzyjnie przez wykwalifikowanych specjalistów.

Folpolter Sp. z o.o.

Jasło, podkarpackie

Folporter to firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje swoim klientom szeroki wybór wysokiej jakości folii stretch. Ponadto w bogatym asortymencie marki znaleźć można również takie produkty jak np. folie polietylenowe, folie pęcherzykowe czy taśmy PP.

Plombier

Jasło, podkarpackie

Hurtownia materiałów instalacyjnych Plombier zaprasza do skorzystania z bogatej oferty na artykuły wod-kan-gaz-co.

Movil Polska

Jasło, podkarpackie

Movil to producent taśm klejących, w tym m.in. taśm samoprzylepnych, pakowych, specjalistycznych oraz taśm z nadrukiem. Choć marka na rynku polskim funkcjonuje stosunkowo niedługo, wciąż dynamicznie się rozwija.

Baltic Wood S.A.

Jasło, podkarpackie

Podłogi drewniane prezentują się dobrze w każdym wnętrzu, zwłaszcza gdy wykona je firma Baltic Wood. Od wielu lat gościmy swą obecnością na rynku proponując klientom wysokiej jakości podłogi drewniane, które odpowiadają aktualnym trendom w designie.

Grupa Bis-Pol HR

Jasło, podkarpackie

Agencja pracy Bis-Pol oferuje pracę za granicą. Różnorodność ofert sprawia, że każdy ma szansę na znalezienie pracy, która spełni wszystkie oczekiwania. Pracę można podjąć w wielu różnych miejscach. Możliwe kierunki to Francja, Niemcy czy Holandia. Nieznajomość języka obcego nie jest problemem.