Cieszyn, śląskie

Halo Taxi

Cieszyn, śląskie

Firma Halo Taxi, działająca na terenie Cieszyna, proponuje swoim klientom szeroki wachlarz usług transportowych. Istnieje między innymi możliwość regularnego lub jednorazowego przewozu osób dorosłych oraz dzieci czy obsługiwania imprez okolicznościowych.

MG Trade Mateusz Głazowski

Cieszyn, śląskie

Winespot to internetowy sklep z winami, który pomaga w odkrywaniu niezwykłych smaków z różnych zakątków świata. W naszym asortymencie znajdziesz takie wino, jak Wente, Lamita, Masi oraz białe, czerwone, francuskie i niemieckie wino.

LovActive Zuzanna Musioł-Chybiorz

Cieszyn, śląskie

LovActive to studio treningowe, które wyróżnia się połączeniem zamiłowania do aktywności fizycznej z wiedzą medyczną i fizjoterapeutyczną. Właściciel to doświadczony trener personalny i fizjoterapeuta z Cieszyna, który oferuje masaże sportowe, masaż leczniczy, masaże relaksacyjne.

SILCOM Multimedia Polska Sp. z o.o.

Cieszyn, śląskie

Jeżeli chcesz skorzystać z darmowego okresu próbnego na innowacyjne programy edukacyjne oraz oprogramowanie multimedialne oferowane przez firmę Silcom Multimedia, to sprawdź wszystkie szczegółowe informacje na temat współpracy z nami. Znajdziesz je na naszej stronie internetowej silcom-mul...

Firma Pilaster M.Wojaczek

Cieszyn, śląskie

Zajmujemy się projektowaniem konstrukcji budowlanych żelbetowych, stalowych, drewnianych, murowych.