Sieradz, łódzkie

JGL Logistics Wojtysiak Sp.j.

Sieradz, łódzkie

Świadcząca najwyższą jakość swoich usług firma JGL Logistic to Ośrodek Szkolenia który został utworzony w 2010 roku. Od początku jego funkcjonowania celem ośrodka jest przygotowanie kursantów do świadomego i bezpiecznego korzystania z wózków widłowych, podestów ruchomych i HDS-ów.

MARSS Filtry HEPA

Sieradz, łódzkie

Zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć producenta filtrów HEPA? Jeżeli interesuje Cię filtry HEPA producent, koniecznie zapoznaj się z naszą działalnością — jesteśmy na rynku od wielu lat, także wielokrotnie udowodniliśmy swoją wartość.

Kursy na wózki widłowe, hds i inne utb.

Sieradz, łódzkie

Jesteśmy profesjonalną firmą prowadzącą kursy na urządzenia transportu bliskiego. Nasz kadra instruktorów posiada długoletnie doświadczenie na rynku w branży szkoleniowej. Kursy i szkolenia prowadzimy w wielu regionach Polski. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

Włodarczyk Projekt

Sieradz, łódzkie

Szukasz architektów, którzy stworzą dla Ciebie naprawdę idealny projekt? Jedyny w swoim rodzaju, taki od podstaw. Indywidualny, z charakterem? Świetnie się składa, bo u nas nie kupisz gotowego projektu. Zlecisz wykonanie własnego, od początku do końca.

Kursy na wózki widłowe.

Sieradz, łódzkie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu kursów na urządzenia transportu bliskiego. Szkolenia prowadzimy zarówno w zakładach pracy jak i we własnych ośrodkach szkoleniowych.

Kursy, szkolenia, magazynier, wózki widłowe - www.magazynier.edu.pl

Sieradz, łódzkie

Nasza firma powstała w 2010 roku. Specjalizujemy się w organizowaniu kursów na urządzenia transportu bliskiego. Kursy prowadzimy an terenie całego kraju.