Kielce, świętokrzyskie

Ad-Mont PW Świeboda A

Kielce, świętokrzyskie

Wykonujemy kompleksowe prace inżynierskie na terenie Kielc i okolic. Podejmiemy się montażu sieci wodno-kanalizacyjnych, wszelkiego rodzaju robót drogowych oraz odwodnień. Ad-Mont to firma, która cieszy się zaufaniem wśród Klientów.

Budownictwo Świderek Paweł

Kielce, świętokrzyskie

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu remontu i wykończeń wnętrz. Naszą ofertę kierujemy w stronę klientów indywidualnych oraz firm. Remontujemy mieszkania, domy, biura. Układamy podłogi drewniane, panele, glazurę, mozaiki oraz kamień.

Formaster S.A.

Kielce, świętokrzyskie

Dafi stanowi pierwszą oraz jedyną polską markę. Zajmuje się produkcją filtrów do wody oraz pojemników próżniowych. Firma działa na polskim rynku od 30 lat i cieszy się zaufaniem wśród Klientów. Firma opracowała liczne autorskie i opatentowane rozwiązania produkcyjne. Produkcja odbywa się w Polsce.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe KJK

Kielce, świętokrzyskie

Największy wybór mebli biurowych, gabinetowych oraz stanowiących wyposażenie hoteli oferuje firma KJK. Proponujemy również sofy, fotele i krzesła, oraz stelaże do mebli biurowych z powierzchnią lakierowaną lub chromowaną.

Domowa Spiżarnia

Kielce, świętokrzyskie

Domowa Spiżarnia to sklep internetowy prowadzony przez pasjonatów, dla wszystkich osób które chcą samodzielnie przygotowywać wędliny, chleb, sery czy alkohole.

Finatio

Kielce, świętokrzyskie

Firma jest pośrednikiem, który potrafi znaleźć odpowiednie produkty finansowe.

Kancelaria Adwokacka Michał Sochański

Kielce, świętokrzyskie

Nasza kancelaria jest związana z prawem cywilnym, karnym oraz z windykacją należności i odzyskiwaniem odszkodowań. Przygotowujemy i weryfikujemy umowy, występujemy w negocjacjach z partnerami biznesowymi, także w języku angielskim.

Jupiter transport przeprowadzki międzynarodowe

Kielce, świętokrzyskie

Firma JUPITER oferuje Państwu najwyższej jakości międzynarodowe usługi transportowe oraz kompleksowe przeprowadzki międzynarodowe i krajowe.

Olej CBD

Kielce, świętokrzyskie

Olejek CBD na lokalnym rynku pojawił się niedawno. Te marzenie jest dostępne w naszym sklepiku! Głównie dzięki zdecydowanej polityce rządu Stanów Zjednoczonych w niniejszej sprawie, szturmem podbija rynek medycyny naturalnej. Nasz olejek konopny tworzony jest z medycznych konopi. Zapraszamy.

PRIMEO - z nami pozycjonujesz pewnie i stabilnie

Kielce, świętokrzyskie

Firma Primeo to nastawienie na zadowolenie klienta i profesjonalne usługi marketingu internetowego.

PolskieKasy.PL

Kielce, świętokrzyskie

Jeśli będziecie decydować się na ofertę naszej firmy możecie sięgnąć po kasy fiskalne, sprawdzarki cen, metkownice, krajalnice, pakowarki czy wagi elektroniczne.