Sopot, pomorskie

Depilacja laserowa Vectus Sopot

Sopot, pomorskie

Przyjmujemy kobiety oraz mężczyzn na depilację laserową (Palomar Vectus, certyfikowane urządzenie o potwierdzonej efektywności) w Sopocie. Posługujemy się profesjonalnie laserem diodowym, który monitoruje dodatkowo stan skóry pacjenta.

DH Apartamenty

Sopot, pomorskie

W naszej ofercie znajdą Państwo apartamenty na wynajem. Polecamy apartamenty Gdańsk, apartamenty Sopot, apartamenty Gdynia. Ponad sto propozycji, mnóstwo wygód i pewność komfortu. W naszych apartamentach odnajdziecie luksus, niezależność i intymność. Wszelkie wygody są do Państwa dyspozycji.

Derwi s.c.

Sopot, pomorskie

Wkłady kominowe różnego rodzaju oraz przeznaczenia dostępne są w ofercie firmy. Klienci mogą zdecydować się na zakup między innymi wkładów izolowanych, wkładów owalnych, czy też okrągłych.

BO SOLAR

Sopot, pomorskie

BO SOLAR to firma z Trójmiasta, zajmująca się instalacją fotowoltaiki na terenie całej Polski. Wszystkie projekty BO SOLAR prowadzone są kompleksowo, od doradztwa, poprzez pomoc w przygotowaniu formalności, aż do uruchomienia instalacji.

Ecoclean

Sopot, pomorskie

„Eco Clean” to nazwa przedsiębiorstwa zajmującego się świadczeniem usług związanych z praniem dywanów, wykładzin w domach oraz tapicerek, dywaników oraz bagażników i foteli samochodowych. Opisywane elementy czyszczone są przy zastosowaniu podciśnienia.

Mertis Investments  - salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich

Sopot, pomorskie

Szukasz mieszkania lub domu na terenie Trójmiasta i chcesz wybrać optymalnie? Na pewno tak będzie, kiedy do wglądu będziesz miał wszystkie oferty deweloperskie. W przypadku Gdyni lub Gdańska taką możliwość daje Państwu salon sprzedaży inwestycji deweloperskich Mertis Investments.

Selekt Paweł Wysocki

Sopot, pomorskie

Jeśli porównamy czas pracy na baterii zegarków Garmin Tactix Delta i Fenix 6X Pro Sapphire, widać, że liczby są absolutnie identyczne. Ale co z wymiarami kopert zegarków? A potem zbieg okoliczności! W obu modelach wymiary obudowy są absolutnie identyczne: 51 x 51 x 14,9 mm.

Przeprowadzki Gdynia - Transport Plus

Sopot, pomorskie

Firma o nazwie Transport Plus pochodzi z Sopotu i świadczy usługi transportowe na terenie m. in. Gdyni oraz Gdańska. W ofercie działalności są m. in. przeprowadzki firm, mieszkań, domów w obrąbie trójmiasta, przewóz mebli, przeprowadzki krajowe, przeprowadzki międzynarodowe.

Kora - Centrum Szkoleń

Sopot, pomorskie

Firma Kora to grono specjalistów przygotowujących szkolenia podyplomowe dla ratowników medycznych oraz z innych zakresów.

Studio Projektowe METEOR Marcin Rutkowski

Sopot, pomorskie

Interesuje Was projektowanie i aranżacja wnętrz? To zapraszamy do nas. My możemy stworzyć od nowa całe wnętrze w domu czy innym budynku. Możemy zająć się wyburzeniami ścian. Znamy się na tym bardzo dobrze, bo jesteśmy profesjonalistami.

Lux Interiors Sp. z o.o.

Sopot, pomorskie

Powstaliśmy z pasji do tworzenia wyjątkowych wnętrz. Ponad wszystko cenimy sobie wysoką jakość materiałów oraz nowoczesne rozwiązania. Projektujemy i aranżujemy wnętrza, hotele, gabinety medyczne, biura, meble.

Scena klub

Sopot, pomorskie

4. Klub Muzyczny Scena położony jest tuż nad Zatoką Gdańską – w samym sercu Sopotu. Naszą specjalnością są imprezy klubowe z muzyką elektroniczną oraz koncerty gwiazd. Dysponujemy czterema salami na różnych poziomach z pełnym zapleczem technicznym, gastronomicznym, oświetleniowym i nagłaśniającym.

Clinica Cosmetologica Sp. z o.o.

Sopot, pomorskie

Udostępniamy Państwu wiele zabiegów medycyny estetycznej w Sopocie. Eliminujemy blizny potrądzikowe i duże przebarwienia. Mamy wiele bezpiecznych wypełniaczy na zmarszczki każdego typu. Wspieramy usuwanie zbędnego owłosienia w konkurencyjnych pakietach cenowych.