Limanowa, małopolskie

Apartament U Bzyka

Limanowa, małopolskie

Dom położony jest na uboczu. W obrębie działka 0,5 ha, las, strumyk, miejsce na grilla, ognisko, namiot, sporty letnie. Droga dojazdowa kończy się przed domem. Przyroda cisza i spokój. Do centrum Limanowej 2,5 km. Można tam dotrzeć deptakiem zamkniętym dla ruchu kołowego - świetna ścieżka spacerowo - rowerowa. Najbliższy sklep 300 metrów, kościół 200 metrów. W okolicy sporo atrakcji. Dla gości fachowa pomoc przewodnicka w planowaniu i organizacji wypoczynku. Latem możliwe wycieczki piesze i rowerowe szlakami Beskidu Wyspowego, jazda konna, spływy kajakiem, tratwą, pontonem. Zimą narty - 7 kilometrów: Łysa Góra, 10 kilometrów: Laskowa - Kamionna. Limanowa jest także fantastycznym miejscem wypadowym w rejon Tatr (90 km), Pienin (50 km), Gorców (25 km). Jeszcze raz serdecznie Zapraszany.

btpexpress

Limanowa, małopolskie

PO WIELU OTRZYMYWANYCH SYGNAŁACH Z MYŚLĄ O PAŃSTWA POTRZEBACH OD 15 grudnia 2009 ZOSTANĄ URUCHOMIONE DODATKOWE KURSY : •BUS Zakopane > WARSZAWA od poniedziałku do niedzieli •BUS Nowy Targ > WARSZAWA od poniedziałku do niedzieli •BUS Rabka Zdrój > WARSZAWA od poniedziałku do niedzieli •BUS Myślenice > WARSZAWA od poniedziałku do niedzieli •BUS Kraków > WARSZAWA od poniedziałku do niedzieli •BUS Krynica > WARSZAWA od poniedziałku do niedzieli •BUS Nowy Sącz > WARSZAWA od poniedziałku do niedzieli •BUS Limanowa > WARSZAWA od poniedziałku do niedzieli •BUS Bochnia > WARSZAWA od poniedziałku do niedzieli •BUS Wieliczka > WARSZAWA od poniedziałku do niedzieli •BUS Kraków > WARSZAWA od poniedziałku do niedzieli

Agroturystyka Limanowa noclegi U Bzyka

Limanowa, małopolskie

Noclegi U Bzyka - oferta pokoi gościnnych w Limanowej - do dyspozycji gości komfortowe pokoje, aneks kuchenny, sauna, internet radiowy, TV SAT DVD.Dom położony jest na uboczu.

Traktor Serwis sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych

Limanowa, małopolskie

Firma zajmuje się sprzedażą ciągników i maszyn rolniczych oraz części, hydrauliką wysokociśnieniową, zakuwaniem węży z wykorzystaniem wysokiej jakości maszyn oraz sprzedażą akcesoriów do hydrauliki.

MODERN-GARAGE s.c

Limanowa, małopolskie

Modern Garage to także czołowy producent wiat garażowych w Małopolsce, który oferuje szeroką gamę rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów.

Magdalena Gąsiorowska-Binda Centrum Psychologiczne Transmedica

Limanowa, małopolskie

Jesteśmy nowoczesnym centrum psychologicznym. Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi z zakresu opieki psychologicznej w tym diagnozy, testy i sesje terapeutyczne. Dzięki wiedzy i doświadczeniu gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług. Zapraszamy do skorzystania z oferty nasze...

Wynajem busów, przewozy osób do Wiednia

Limanowa, małopolskie

Firma Sam Luk zajmuje się codziennym przewozem osób z terenu Małopolski do Wiednia.

Oknostol

Limanowa, małopolskie

Działamy na rynku realizowania stolarki okiennej, na którym posiadamy już 15 letnie doświadczenie. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić innowacyjne wyroby, które realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, co pozwala na zapewnienie trwałości. Jednocześnie zapewniamy.