Dąbrowa Górnicza, śląskie

Sprzątanie - flostar.pl Firma Sprzątająca

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Zajmujemy się w Flostar realizowaniem usług sprzątania i utrzymywania porządku. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie sprawnej i terminowej obsługi zarówno dla klientów indywidualnych a także dla firm.

Lokalne Portale Pracy S.C. Alicja Matusiak Marcin Matusiak

Dąbrowa Górnicza, śląskie

W naszej ofercie znajdą Państwo skuteczny serwis pracy należący do grupy Regionalnych Portali Pracy. Na łamach portalu publikujemy ogłoszenia o pracę z Dąbrowy Górniczej i okolic. Ofertę kierujemy zarówno dla osób poszukujących pracy oraz pracodawców.

Kancelaria Adwokacka Wiesław Chajec

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Nasza kancelaria prawna skupia w swoich szeregach wielu doświadczonych prawników. Zajmujemy się wykonywaniem usług zarówno dla osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Ceny naszych usług ustalane są indywidualnie na podstawie konkretnych parametrów sprawy.

PHU ROBOCHRON Wioleta Dziura

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Firma Robochron służy Państwu pomocą w doborze i zaopatrzeniu w artykuły BHP. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek, takich jak np. Protekt, Hetman Kolno, Delta Plus czy też Promostars.

GeoHeat

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Jesteśmy producentem między innymi Szczelnego Rurowego Powietrznego Gruntowego Wymiennika Ciepła GEOHEAT. Oferujemy najlepsze i sprawdzone technologie.

S 90 Agencja reklamowa

Dąbrowa Górnicza, śląskie

S 90 to agencja reklamowa z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się prowadzeniem kampanii reklamowych w internecie, które należą do najskuteczniejszych form reklamy i działań marketingowych. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych oraz w pozycjonowaniu stron.

Centrum Zdrowia JOMADENT

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Centrum Zdrowia JomaDent to rodzinna przychodnia medyczna w Dąbrowie Górniczej. Początkowo centrum zajmowało się głównie stomatologią, z czasem poszerzając jednak zakres swoich usług poprzez nawiązywanie współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny.

F.H.U. Rokicki Autoryzowany dealer Opla i Chevroleta

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Jeśli interesuje Państwa zakup samochodu marki Opel lub Chevrolet to zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Rokicki z Dąbrowy Górniczej. Firma Rokicki to także wypożyczalnia samochodów. Zapraszamy Państwa do skorzystania z możliwości jazdy próbnej w celu przetestowania naszych samochodów.

Producent folii Polimer-Eko

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Polimer Eko to producent folii termokurczliwej. Udostępniamy folię termokurczliwą do pakowania, worki foliowe, folię dpe na potrzeby branży budowlanej i wielu innych sektorów nowoczesnej gospodarki.

Strefa Malucha

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Strefa Malucha to wyjątkowe przedszkola w Siemianowicach Śląskich oraz Dąbrowie Górniczej. Nasze przedszkole jest dwujęzyczne oraz integracyjne. Wysoce wykwalifikowana kadra zapewnia skuteczne metody radzenia sobie z autyzmem, zespołem Aspergera i innym zaburzeniami.