Dąbrowa Górnicza, śląskie

Sprzątanie - flostar.pl Firma Sprzątająca

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Zajmujemy się w Flostar realizowaniem usług sprzątania i utrzymywania porządku. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie sprawnej i terminowej obsługi zarówno dla klientów indywidualnych a także dla firm.

Pracownia Psychotechniczna Bartosz Lasyk

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Pracownia Psychologii Transportu w Dąbrowie Górniczej to miejsce, gdzie znajdziesz kompleksowe usługi związane z badaniami psychotechnicznymi dla kierowców, instruktorów i operatorów sprzętu budowlanego.

MD Office Bartosz Lasyk

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Odkryj wyższy poziom nauki jazdy z CKZ Szkolenia w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu. Nasze szkolenia okresowe, w tym zaawansowane kursy kod 95, są dostosowane do współczesnych wymagań i stylów jazdy.

Lokalne Portale Pracy S.C. Alicja Matusiak Marcin Matusiak

Dąbrowa Górnicza, śląskie

W naszej ofercie znajdą Państwo skuteczny serwis pracy należący do grupy Regionalnych Portali Pracy. Na łamach portalu publikujemy ogłoszenia o pracę z Dąbrowy Górniczej i okolic. Ofertę kierujemy zarówno dla osób poszukujących pracy oraz pracodawców.

Kancelaria Adwokacka Wiesław Chajec

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Nasza kancelaria prawna skupia w swoich szeregach wielu doświadczonych prawników. Zajmujemy się wykonywaniem usług zarówno dla osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Ceny naszych usług ustalane są indywidualnie na podstawie konkretnych parametrów sprawy.

PHU ROBOCHRON Wioleta Dziura

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Firma Robochron służy Państwu pomocą w doborze i zaopatrzeniu w artykuły BHP. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek, takich jak np. Protekt, Hetman Kolno, Delta Plus czy też Promostars.

Aqua Soil

Dąbrowa Górnicza, śląskie

W firmie AQUA SOIL oferujemy obsługę geologiczną i geotechniczną budów, projektowanie, wykonywanie oraz monitoring wód podziemnych, a także wdrażanie i obsługa systemów zakładowej kontroli produkcji.

GeoHeat

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Jesteśmy producentem między innymi Szczelnego Rurowego Powietrznego Gruntowego Wymiennika Ciepła GEOHEAT. Oferujemy najlepsze i sprawdzone technologie.

S 90 Agencja reklamowa

Dąbrowa Górnicza, śląskie

S 90 to agencja reklamowa z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się prowadzeniem kampanii reklamowych w internecie, które należą do najskuteczniejszych form reklamy i działań marketingowych. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych oraz w pozycjonowaniu stron.

Centrum Zdrowia JOMADENT

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Centrum Zdrowia JomaDent to rodzinna przychodnia medyczna w Dąbrowie Górniczej. Początkowo centrum zajmowało się głównie stomatologią, z czasem poszerzając jednak zakres swoich usług poprzez nawiązywanie współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny.

F.H.U. Rokicki Autoryzowany dealer Opla i Chevroleta

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Jeśli interesuje Państwa zakup samochodu marki Opel lub Chevrolet to zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Rokicki z Dąbrowy Górniczej. Firma Rokicki to także wypożyczalnia samochodów. Zapraszamy Państwa do skorzystania z możliwości jazdy próbnej w celu przetestowania naszych samochodów.

Producent folii Polimer-Eko

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Polimer Eko to producent folii termokurczliwej. Udostępniamy folię termokurczliwą do pakowania, worki foliowe, folię dpe na potrzeby branży budowlanej i wielu innych sektorów nowoczesnej gospodarki.

Strefa Malucha

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Strefa Malucha to wyjątkowe przedszkola w Siemianowicach Śląskich oraz Dąbrowie Górniczej. Nasze przedszkole jest dwujęzyczne oraz integracyjne. Wysoce wykwalifikowana kadra zapewnia skuteczne metody radzenia sobie z autyzmem, zespołem Aspergera i innym zaburzeniami.