Kościelisko, małopolskie

Kościelisko Apartamenty

Kościelisko, małopolskie

Apartament oddalony jest od centrum Zakopanego 5km.

Apartamenty Kościelisko

Kościelisko, małopolskie

Apartamenty w Kościelisku, w pobliżu znajdują się wejścia do Doliny Kościeliskiej oraz Doliny Chochołowskiej.

Apartament góry

Kościelisko, małopolskie

Nowy, funkcjonalny, dwupoziomowy apartament zlokalizowany w Kościelisku - zaledwie 5 km od centrum Zakopanego - w nowym kompleksie apartamentowym.

Apartamenty Kościelisko noclegi

Kościelisko, małopolskie

Nowy, funkcjonalny, dwupoziomowy apartament zlokalizowany w Kościelisku - zaledwie 5 km od centrum Zakopanego - w nowym kompleksie apartamentowym

Apartamenty w Kościelisku

Kościelisko, małopolskie

Zapraszamy na wypoczynek do komfortowych apartamentów w Kościelisku, położonych 5 km od centrum Zakopanego. W pobliżu znajdują się wejścia do Doliny Kościeliskiej oraz Doliny Chochołowskiej, przejście graniczne ze Słowacją i wiele interesujących szlaków turystycznych. W najbliższym sąsiedztwie karczma regionalna, oddalona zaledwie 100 m od apartamentów. W ofercie mamy dla Państwa apartamenty o powierzchni 38 m2. W skład apartamentu wchodzą: pokój wypoczynkowy z aneksem kuchennym, osobna sypialnia i łazienka. W każdym z apartamentów mogą wypoczywać maksymalnie cztery osoby (podwójne łóżko i rozkładana sofa 200x140). W podziemiach budynku znajdują się basen oraz sauny; sucha i parowa do korzystania w cenie pobytu.

Willa Tatry

Kościelisko, małopolskie

Willa Tatry może być dla Ciebie idealnym miejscem do spędzenia niezapomnianych chwil w regionie Zakopanego. Stanowi ona bardzo nowoczesny i profesjonalny pensjonat, jaki wysoki komfort i warunki wypoczynku oferuje za bardzo korzystne ceny.

Filipczak Janusz Willa Tatry

Kościelisko, małopolskie

Wygodny i tani nocleg w Kościelisku. Pensjonat Tatry zaprasza wszystkich turystów poszukujących cichego i spokojnego noclegu w bliskiej odległości od Zakopanego. U nas z pełnym zadowoleniem wypoczywają rodziny z dziećmi, samotni wędrowcy, grupy firmowe czy młodzi turyści.

TatryTop sp. j.

Kościelisko, małopolskie

Jeżeli masz w planach wakacyjny wyjazd do Zakopanego, Kościeliska, a może Białki Tatrzańskiej, pomożemy Ci w wyborze zakwaterowania. Korzystając z naszego portalu turystycznego, niezależnie od tego, w jak licznym gronie podróżujesz, znajdziesz odpowiedni apartament, rezydencję lub domek do...

Exploruj.pl

Kościelisko, małopolskie

Exploruj to turystyka górska w najlepszym, bardzo profesjonalnym wydaniu. Obsługujemy wycieczki w dowolnym regionie świata. Zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa, solidnych przewodników. Organizujemy ciekawe szkolenia górskie. Poruszamy się po wulkanach, Himalajach, Andach, Alpach, Karpatach.